Laadin videot...
151
fotot
Eestimaise komöödia „Svingerid“ esilinastus ()

Kolmapäeval, 8. novembril leidis Mustamäe Apollo kinos aset uue Eestimaise komöödia „Svingerid“ esilinastus. 

Kui te veel ei tea või olete jõudnud juba unustada, mis imeloom see „Svingerid“ on, siis tegu on pikantse suhtekomöödiaga, kus löövad kaasa sellised Eesti tippnäitlejad nagu Jan Uuspõld, Elina Reinold, Ago Anderson, Elina Purde, Jekaterina Novosjolova, Sten Karpov ja Ivo Uukkivi. 

Kui film sai vaadatud, siis said uudishimulikud ka põhisvingijatelt küsida, mis tunne oli võtteplatsil lätlasest lavastaja märguannete peale ja juhtnööride järgi kaamerate ees tundide kaupa svingida. Nimelt toimus pärast filmi esilinastust sealsamas, Mustamäe Apollo lounge-alal muhe ja meeleolukas koosviibimine, kus sai omavahel nähtu üle muljetada.

Vaata pildigaleriid!

Jaga artiklit

47 kommentaari

R
raisatud poolteist tundi   /   08:06, 20. nov 2017
palun ärge raisake aega selle täielise jampsi peale, jura ja veelkord jura, isegi muiet ei toonud näole, lisaks veel nõme pdeteema millest reklaamis poolt sõnagi pole
M
monogaam  /   08:21, 12. nov 2017
Käisin vaatamas, oli väga tore kerge meelelahutus. Siinsetele kommijatele ei soovita, äkki hakkab veel meeldimagi või ajab koguni naerma ning muudab päevagi päikeselisemaks ja kus siis pärast selle häbi ots :P Istuge aga julgelt siin edasi ja tõmmake vett peale filmile, millest te midagi ei tea.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis