Pilt on loole illustreeriv. (PantherMedia / Scanpix)

Päris šokeeriv on vaadata meest, kes lebab, kuuliauk peas. Sellise etteaste teostas Texase mees, kelle abikaasa palkas talle mõrvari.

Poksitreener Ramon Sosa oli valmis oma naise süü tõestamiseks politseiga koostööd tegema ja mõrvatut mängima, kirjutab Metro.

Sosa abikaasa Maria oli palganud 1696 euro eest mehe, kes pidi Ramoni tapma.

Näib, et Maria plaan mehest vabaneda oli tõsine, sest nähes surnud abikaasast pilte - naine vaid naeris rahulolevalt.

FBI ja politsei abiga tehti Ramonist surnu. Särgitu mees lebamas surnuna - verine kuulihaav peas. Tegelikult oli 50-aastane mees elu ja tervise juures. Eesmärgiks oli võtta vahele Ramoni naine, kes tahtis mõrvariks palgata Ramoni endise õpilase, kes mehe juures poksimist õppimas käis.

Enne koledaks muutunud suhet oli Ramon ja Maria veetnud paarina kaheksa ilusat aastat. Mured raha tõttu viisid suhte karidele 2015. aastal. 2016.aasta oktoobris tunnistas naine oma jubeda plaani kohtus üles, misjärel mõisteti ta 20 aastaks trellide taha.

Fotod!

Jaga artiklit

1 kommentaar

V
Veel yks ŠOKEERIV uudis  /   18:46, 8. nov 2017
Pühapäeval suri 18-aasta vanusena USA esikass India.Sellest teatas täna Laura Bushi pressiesindaja, kirjutas Iltalehti.Kassile andis nime George W. Bushi ema Barbara, kes tahtis niimoodi austada kunagist Texas Rangersi pesapallimängijat Ruben Sierrat, kelle hüüdnimi oli El Indio.5. jaanuar 2009, 22:26.Paluks nyyd õhtulehte töö kohta

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis