Eesti uudised

Needuse hirmus naised tassisid mustlannale kokku terve varanduse (46)

Eesti Ekspress, 7. november 2017 21:43
Mustlanna. Illustreeriv pilt.Foto: PantherMedia / Scanpix
Naised seadsid oma kodudele hüpoteeke, laenasid pankadelt ja kiirlaenukontoritelt ja ostsid mustlannale kalleid asju hirmust, et muidu needus nad tapab.

8. märtsil läks keskealine kliendi­teenindaja Katrin, kes oli aastaid põdenud depressiooni ja tal olid tekkinud enesetapumõtted, Põhja-­Eesti Regionaalhaigla psühhiaatri juurde. 13. märtsil tõi kiirabi haiglasse meditsiinitöötaja, 30. eluaastates ­Maria, kellel valvearst diagnoosis sügava psühholoogilise kriisi ja jättis ta haiglaravile.

Samal teemal

Nii Katrin kui ka Maria olid saanud hiljuti tuttavaks ­Rubinaga (36), kes ajas naistele sarnast juttu: sina ja su lähedased on neetud, kui needust maha ei võeta, siis kõik surevad, ja needuse saab maha võtta, kui tuua talle raha ja kulda.

Katrinil ja Marial ei tekkinud Rubina suhtes mingit kahtlust – mustlanna oli sõbralik ja tore –, aga ei tulnud ka mõtet, et mustlanna võiks olla suur kelm, keda on kaheksa korda kriminaalkorras karistatud ning kellele üks paanikas naisterahvas tassis needuse mahavõtmise eest kokku 88 280 eurot.

Refereeritud artikli täisteksti loe Eesti Ekspressist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee