16 kommentaari

T
T.Mets  /   21:00, 11. nov 2017
Kui eetikat ei ole äris, ei ole poliitikas, siis miks me püüame seda otsida spordist
L
loodetavasti ei tule järgmist raamatut  /   22:42, 9. nov 2017
Oma voodielu avalikult kõigile müügiks panna aastaid hiljem? Keegi meist ei olnud toimetamise ajal kõrval, me ei saa seda teada kuidas teine(sed) pool(ed) seda kirjeldaksid. (Kas peakski?) Selles mõttes on see ikkagi ühe poole nägemus ja tundub, et selline rahateenimine raamatuga tuli teistele üllatusena ja oma versiooni esitada ei lastud.
Kokkuvõttes: milleks? Igatahes lugupidamist portreteeritava vastu see ei tõsta ja samamoodi võiks loo kirjapanijat süüdistada sportlase ärakasutamises, sest too ei pruugi tegelikult aru saada millise mulje see temast endast jätab. Igatahes, suhete lahkamine läbi meedia harva teeb kedagi õnnelikumaks, kes julgeb sellisega veel lähemalt suhelda.
S
statistik  /   07:27, 10. nov 2017
Mina loodan küll, et näiteks Kontaveit avaldab järgmise raamatu. Novembri lõpus saame teada kumb tenniseväljakul kõvem, aga tahaks teada ka seda kellel pikem nimekiri voodikaaslastest. Viimasel ajal see justkui auasi naistel oma partneritega kelkida.
N
nüüd  /   08:21, 10. nov 2017
sooline võrdsus. varem kelkisid oma saavutustega ainult mehed
O
ohh  /   18:54, 9. nov 2017
lugege raamatut, asi pole ju suhtes vaid selles, et suhe muutus vägivaldseks. Kui ikka on vaja end treeneri eest hotellis peita, siis pole asi õige.
J
Jok  /   18:44, 9. nov 2017
Kas keegi hoidis raamatus kirjeldatud olukordades kirjanikuneiu jalgu kinni,et kõik nii kindlalt usuvad, mis kirja pandud. Igatahes on neidis enesele vee peale tõmmanud. Järgmine samm on kindlasti süüdistus ahistamises ja kindluse mõttes ka avaldus jõuga võtmises,vastu tema tahtmist. See ruulib praegu täiega.
S
see juhtkiri on mehe kirjutatud  /   18:05, 8. nov 2017
Naisi on kordi ja kordi rohkem jõuga võetud kui arvata võib. See on jube alandav, jätab aastakümneteks jäle ja võtab tulevikus ka võimaluse tõeliselt lõpuni oma partnerit nautida. Naise jõud lihtsalt ei käi mehest üle ja vastu ei saa sellepärast hakata, et hirm halvab.Nii nagu paljud oma unenägudes on näinud, et tahad joosta aga edasi ei liigu ja tahad karjuda aga ei tule piiksugi välja. Rääkimata sellest, et tüdrukuid uimastatakse joogiga, et siis neid poolteadvusetult läbi tõmmata.
O
oo  /   16:59, 8. nov 2017
igaüks teeb mida soovib, valib omale suhte nagu õigeks peab. kelle asi see peaks olema?
Kelllele rääkida oma suhtest, vaat see on küsimus.
Tark ei räägi kellelegi, see on tema isiklik asi. Või kui räägib, siis oma kõige lähedasmale sõbrannale(sõbrale) kui tal selline juhtub olema. Ma ei usu, et selliseid sõpru kuigi paljudel on. eriti peaksid vaikima üldtuntud inimesed, aga eks nemadki on vaid inimesed.
Naudi ja vaiki.
M
muidu raamat ei müü  /   16:14, 8. nov 2017
ah ei mina tea seal teki all ta midagi toimetas
M
Mis   /   08:47, 8. nov 2017
eetikast on jutt !? Sellist teema nagu eetika ja au on tolerantide poolt viimased 20 aastat jalgealla tallatud. Tänase "elumudeli ja eetika " järgi võib vahekorras olla töökohas töökaaslastega, naabritega, alaealistega alates 14 eluaastast, omasoolistega jne. Kas siis tennisistid ei tohigi seksida kus juhtub ja kellega iganes et eetikast äkki räägime ?
A
ammu  /   07:09, 8. nov 2017
üks treener kurtis,et on teismeliste tüdrukutega püstihädas.
S
Serdna  /   02:14, 8. nov 2017
Arvestades treeneri käitumist (ei olnud see tema poolt mingi armastus) ei näe ma üldsuse esindajana ka probleemi, kui Kaia Kanepi – keda treener ilmselt ikkagi ära kasutas – sellest avameelselt kirjutab. Miks on aktsepteeritav kirjutada memuaarides, nagu paljud teevad "mul oli siis suhe selle ja sellega", aga ei ole aktsepteeritav kirjutada "olin voodis selle ja sellega"? Mõte on ju sama. Teine asi, kui keegi mingit valet või laimu kirjutaks, aga Kanepist seda ei usu.
L
leius  /   19:32, 7. nov 2017
Vallaline naisterahvas ei peeks kuidagi vahetult kokku puutuma vastassoost inimestega kui nad pole tema lähisugulased. Naiste eneste mentaalsus valdavalt kinnitab seda väidet,seega ei mingeid probleeme selle vana tava uusteostamisel,kui vaja ka seadusandlikus liinis.
L
lia  /   18:58, 7. nov 2017
Muidugi tehti natuke sahvrtisemaid paljastusi, aga kas ajakirjanikud on ise mingid vooruse verstapostid olnud? Näe eesti modellid ka eriti ei olnud.
Pealegi võib sihuke asi raamatu müügiedu natike tõsta.
A
Anton  /   18:19, 7. nov 2017
See juhtkiri on taas selline nagu elaksime aastas 1950. Saage ometi üle! Selliseid suhteid esineb miljoneid, kui kogu maailm ja erinevad ajastud mängu panna. Ja on Eesti tennises treeneril olnud suhe ka 15-aastase naismängijaga. Ainult et ma ei avalikusta seda mingi hinna eest.
K
Kats  /   11:23, 12. nov 2017
Karjus treenib hetkel 15 aastast tüdrukut. Vihjad millegile või?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis