Eesti uudised

ONU HEINODELE: 5500eurone õhtusöök Bransoniga on imeodav võrreldes Buffetti 2,7 miljoniga! (43)

Toimetas Denes Kattago, 7. november 2017 13:01
Richard Branson Briti eelmise peaministri David Cameroni auks korraldatud õhtusöögil Valges Majas.Foto: AFP / Scanpix
Eesti meedias lahvatas eelmisel nädalal skandaal, et EAS maksis Eesti ettevõtjate ning Richard Bransoni õhtusöögi korraldamise eest 5500 eurot. Ettevõtluskõrgkooli Mainor juhi Kristjan Oadi sõnul puudub kurtjatel igasugune arusaam maailmastaaride tegelikust hinnakirjast.

Tema kinnitusel on Branson väga kõva turundaja ja maailmas makstakse õhtusöögi eest tema kaliibriga mehega ulmelisi summasid. „Tänavu tasuti oksjonil õhtusöögi eest Warren Buffettiga 2,7 miljonit ning Tim Cookiga (Apple'i juht - toim.) 680 000 dollarit,“ lisas Oad.

Warren Buffett. Foto: Reuters / Scanpix

„Kui Branson oli nõus oma ajast Eesti delegatsiooni ära kuulama, kas EAS oleks pidanud talle pakkuma konserve ja külmutatud kalapulkasid, et oleks hea odav ja onu Heino end puudutatuna ei tunneks,“ põrutas Oad.

„EASi töö on luua sidemeid ning Branson on juba ühte Eesti firmasse, Transferwise’i investeerinud,“ ütles Oad ning lisas, et Eesti mainimine Bransoni masti mehelt on kulla hinnaga. “Kui EAS suudaks iga kuu sellise õhtusöögi korraldada, kas siis Elon Muski (ärimagnaat - toim.) või Leonardo DiCaprioga, siis oleks see parim, mida Eesti promomiseks teha.“

Apple'i juht Timothy "Tim" Cook Foto: AFP / Scanpix

„Kui üks kümnest kontaktist ära tasub, siis oleme ikka tugevalt plussis.  Reaalselt maksab imepisike reklaamkast suures Lääne ajalehes kümneid tuhandeid ja 5500-eurose kulu eest saaks tellida vast surmakuulutuse,“ lisas ta.

„EASi pime peksmine on jõudnud selleni, et õigeid vastuseid polegi. Kui nad toetavad midagi, on halb, kui ei, siis ka halb. Niimoodi ei julge seal enam ükski ametnik midagi vähegi silmapaistvat teha,“ lisas koolijuht.

Samal teemal

20.11.2017
VIDEO | TV3 taunib oma uudisreporteri töövälist lisategevust
01.11.2017
Üle 10 aasta saab Peipsi järvel taas tinti püüda
28.10.2017
Mida pakuti 5500 euro eest Richard Bransonile EASi õhtusöögil?
28.10.2017
Richard Branson mattis oma pea lauljanna rindade vahele ja puristas!