46 kommentaari

S
soovitus  /   13:22, 8. nov 2017
haigekassa võiks ühe sooümberlõikuse tegemata jätta ja saaks selle raha eest kaks inimest aidatud: üks vigaseks lõikamata ja teisel näonärvid parandatud
T
Tarja  /   07:05, 8. nov 2017
Ka minul jäi peale pea operatsiooni neelu ja häälepaela halvatus ,parema külje kerge halvatus ,olen siiani selle kõigega hädas ,kuid keegi ei öelnud mulle peale oppi,mis viga ja kus saaks abi ,sellest möödas nüüd 17 a. olen valudes ja neelan ravimeid ,olen õnnelik ,et elus-ei tulnud selle pealegi et minna raha kerjama teiste käest ,kõigil on omad hädad ja mured nad lihtsalt vaikivad ja proovivad ise toime tulla.
  /   16:21, 8. nov 2017
Kurb on seda teada, et teid ei aidatud Teie raskes olukorras . 17 aastat tagasi oli ka taastusravi veidi teisel tasemel. Täna ei peaks ilma abita jääma, sest häälepaelte halvatus ja neelamisprobleemid pälvivad suuremat tähelepanu. Pöörduge logopeedi poole, ehk annab veel tänagi midagi parendada .
  /   17:29, 7. nov 2017
Silm tuleks kindlasti magamise ajaks sulgeda (plaastriga), et kaitsta silma kahjustuste eest. Kuid kindlasti peaks minema kiiremas korras ka silmaarstile, et saada vajalikud ravimid (silmatilgad,-geelid), et kaitsta silma.
K
Kai   /   16:21, 7. nov 2017
Eks reisidel ja puhkusel lõunamaal saab ka oma hädad unustada. Eks hambutud töörügajad ei saa ka naeratada.Tore kui abi saad.Aga arvan et Eestis on tuhandeid kes vajaksid ELLU JÄÄMISEKS abi--haigus ja mitu tuhat inimest kes vajaksid abi oma väljanägemise ja enesehinnangu tõstmiseks.On veel inimesi kellel pole majas wc ja vett.,ahi hakkab otsad andma--reisidest nad ei unistagi.
T
Terapeut  /   17:48, 7. nov 2017
Kahjuks ei ole Teie võrdlus hambututega kohane. Hambutuse põhjuseid on muidugi mitmeid, kuid hammaste hügieen ei ole kellegi keelatud . Antud juhul on aga noor naisterahvas (kes juba lapsena on ajukasvajaoperatsioone pidanud üle elama ) olukorras , kus tema nägu on moondunud operatsiooni tulemusena , mitte tema oma hooletusest. Näohalvatus ei ole ainult esteetiline probleem, vaid lisaks on suur oht silmakahjustuseks, kuna silm ei sulgu. Lisaks tekivad ilma ravita valulikud spasmid jne. Nii et abi on vajalik . Lihtsalt kohutav, et inimesed peavad igasuguseks raviks raha küsima, et seda ei ole võimalik saada riiklikul tasandil.
S
see  /   12:55, 7. nov 2017
oled ju sa ise!
M
Maksan sulas  /   11:32, 7. nov 2017
Artiklil on rahalukk peal.
Ei saanudki teada, kas on tõlkeartikkel ja mis riigis tegevus toimub.
Ei saanud ka teada, miks ei saa naeratada ning milleks ja kui palju raha vajab.
Edu sellele võõramaise nimega neiule, tundmatult maalt
T
tase tõesti..  /   13:10, 7. nov 2017
artikli üleval on märgitud terve hunnik pangakontode numbreid, aga kas tõesti arvab õhtuleht ,et keegi on nii lo.ll ,et annetab raha, teadmata mille jaoks seda vaja on. mõni inimene põhimõtteliselt ei osta neid nahhalseid digilehti ja tasulisi artikleid, juba trotsist, et ainsad artiklid ,mida lugeda kannatab on tasuliseks tehtud.
S
Saaja: Naerata Ometi MTÜ, makse selgitus: Olesja toetuseks  /   15:33, 7. nov 2017
Lapsepõlves vajas kaht operatsiooni (väikeaju halvaloomuline kasvaja).
2013. aasta märtsis haigestus äkki ja kolm aastat ei võetud teda tõsiselt. Kui lõpuks operatsioonile pääses (eemaldati kõrvasüljenäärme kasvaja), oli see nii palju arenenud, et lõikuse ajal sai parempoolne näonärv kahjustada.
Süüdistati ka veel: „Sain nagu puuga pähe...“ ütleb Olesja vaikselt. „Seni räägiti, et mida te tulete meie jutule, probleemi ju ei ole. Siis aga kuulsin onkoloogi juures küsimust, et kus ma varem olin?”
Praegu kisubki tal üks suupool üha enam viltu ja silm jookseb vett, magades peab olema kindlas asendis, sest silm ei lähe lõpuni kinni.
Väljapääs oleks olemas - näonärvide siirdamisoperatsiooni Moskvas. Raha selle tarbeks tuleb leida tal endal. Hinnanguliselt 10 000 eurot.
*
See siis lühidalt, kui keegi ei saa lugeda artiklit. Pildid on ka, noor kena naine tõesti vajab abi.
E
ehh  /   11:49, 8. nov 2017
kas ise on kõik tehtud, et raha saada enda tarbeks? korter hüpoteeki, sugulastelt- tuttavatelt laenu, elamine vahetada väiksema vastu...vms. ikka on lihtsam kätt sirutada, aidake, mul häda!!
hädalisi terve Eesti täis. olen 2 last ise kasvatanud, kodu põlenud- ikka ise hakkama saanud ja mitme kohaga töötanud.nüüd lapsed suured ja abi tuleb sealt. pole mõõttessegi tulnud, et lihtsalt teistelt küsida...
vaadates vahest neid abiküsijaid- toredad, uhked elamised endil. müü maha või vaheta väiksema/ odavama vastu. aga hale lugu lehte lasta ja abilisi küllaga.
M
ma  /   10:35, 7. nov 2017
Mõtetute tegelaste reklaamid tuleb ka välja maksta!
S
Soovitakse...  /   09:55, 7. nov 2017
... abi aga, et lugu lõpuni lugeda, pead maksma!? Igasugust jama pannakse terves pikkuses üles aga asjaliku loo eest maksa :-( Ei maksa!
M
MetaNool  /   09:30, 7. nov 2017
Märtsist septembrini Itaalias. Kas see oli ilma rahata?
1
10+ aasat ainult valuvaigistite toel  /   13:02, 8. nov 2017
ei saa täis ja lõhki ka ei lähe. Pool Eestit peaks kliimat vahetama, et valudeta elada saaks, aga pole häbitust nõuda teistelt, kes teatavasti isegi luksuses ei ela.
A
Ann  /   09:28, 7. nov 2017
Mõistaksin seda kui raha oleks vaja ellu jäämiseks, antud momendil on tegemist iluopiga.
  /   11:41, 7. nov 2017
Tegelikult ei ole see mingi iluopp. Näohalvatuse mõju minapildile , enesehinnangule on kohutavalt laastav. Hetkel on töö poolik. Opereeriti , kuid edasi oleks vaja adekvaatset abi näohalvatuse raviks . Võimalik, et 100% ei saa taastada, kuid olukorda paremaks muuta küll saab. Kahju, et ei saa lugeda terve artiklit.
T
to 11.41  /   13:09, 7. nov 2017
Kõik õige, aga kasvaja on eemaldatud ja inimene on elus. Kui selleks rahalist abi palutakse, et elu päästa, siis saan sellest aru .Enesehinnagu tõstmiseks ja pooleliolevaks füsioteraapiaks võib ju abi paluda, aga ise aitaksin pigem seda kelle ellu jäämine abirahast sõltuks.
A
ar  /   09:21, 7. nov 2017
varsti siin ÕL muust ei kirjutada ei osatagi ainult kerjamisest !!!
  /   13:05, 8. nov 2017
Kerjuste ja nõudjate kultuuri võidukäik.
E
eesti naine  /   08:51, 7. nov 2017
MTÜ algatas, miks Olesja ise ei algatanud? Kui suur osa annetustest MTÜle läheb? Igasugused kõrvalt kiibitsejad hoidku eemale, ei hakka nende elu-olu finantseerima.
.
..  /   08:36, 7. nov 2017
ÕL kerjab isegi teise õnnetuse ärakasutamiseg raha,Miks siis ,Olesja,ei või.
T
tont  /   09:19, 7. nov 2017
sopaleht on NII lahke, et annetab selle raha kindlasti abivajajale.
samas-miks on need annetuskontod tasuta nähtavad?
miks ma peaksin annetama, kui ma isegi lugeda ei saa, milles abivajaja probleem?
E
Ei mõista  /   08:33, 7. nov 2017
Miks sellised lood on tasulised?
S
Sa ei ole ainukene õnnetu hing, Kelle tagant elatakse aga raskelajal need tagant elajad ei aita sind.  /   08:29, 7. nov 2017
Olesja on kurb ja soovin sulle tervenemist. Aga iga kord kui Olesja palka saab läheb suur Sotsiaalmakse kuhugi ja mitte sinu Vähi ravi jaoks! Sest suur osa sinu Haiglakassa rahast läheb juhtkonnale, kellel ei ole sooja ega külma sinu tervisele.
Q
qq  /   08:17, 7. nov 2017
Mul samuti pahaloomuline kasvaja sooltes.Oma rahaga lasin uuringu teha,ülejäänu jaoks raha ei ole ja kerjama ma ka ei lähe.Nii ma seda piinarikast lõppu vaikselt ootan.
.
..   /   11:16, 7. nov 2017
Abi küsida ei ole häbi. Kui lootust on, siis tuleb seda teha. Kui riik ei aita, siis inimesed ikka aitavad. Positiivset meelt!
M
maakas  /   08:13, 7. nov 2017
Pikka teksti ei lase lugeda aga kas see kasvaja tuli tagasi, et kiiret abi on vaja?
K
Kaeba arstid kohtusse  /   08:08, 7. nov 2017
Ameerikas saaksid miljoneid, jätkuks nii raviks kui edaspidiseks eluks.
Süüdi on konkreetselt need arstid, kes õigeaegselt abi ei osutanud.
E
Eino Taruk  /   10:28, 7. nov 2017
Meil kas jääd ravita või kirjutad alla lepingule millega vabastad arstid vastutusest. Selles mõttes on tegemist väljapaistva elukutsega, sest teistele ametitele selline karistamatus ei laiene ja vastautatkse täiega. Välja arvatud poliitikud ja ministrid...
M
Mart  /   19:10, 7. nov 2017
Ja kuidas veel laieneb juristidele. Mitte midagi ei tee, millegi eest ei vastuta, aga arveid kirjutavad vingeid ja väga kiiresti.
K
kuidas mitte midagi ei tee?  /   23:51, 7. nov 2017
-seisavad inimese õiguste eest.
Ei tea miks sa, Mart, nii juristide ees värised?
Ravivigade eest peab keegi vastutama hakkama-
siin on teile üks drastilisemaid näiteid- noore ilusa naise elu rikutud.
  /   13:09, 8. nov 2017
seisavad, seisavad, mis ainet võtad, et sellist jama kirjutad?
Ä
Ära põe.  /   01:16, 7. nov 2017
Olesja ära põe! Las vahivad need vaimust vaesed. Sina pole süüdi ja ei pea matsidest klientide pärast kannatama. Elus on palju väljundeid kus see ei sega. Sa ei pea naeratama. Olen erivajadusega naine kes ammu leppinud,et jään teistsuguseks kuid kibestunud haletseva hoiaku ja pugemise ning pseudoprobleemide tõstatamise pärast. Et ei võidelda ebaterve suhtumisega vaid parandamatu haigusega. Sa põrutasid vähemalt mehele vastu.
A
aga nii veel hullem  /   06:47, 7. nov 2017
30 aasta tagusest minevikust...Istusin Pölva arestimajas 13 päeva restorani ukseklaasi löhkumise eest. tegelikult löid katki selle kolm noorsanti,kellel oli uksehoidjaga probleem.Kuna aga uksehoidja plehku siseruumidesse pani,jalutasin mina sealt "avatud " august sisse ning siirdusin yles restorani jooma.Sealt mind ka areteeriti ning platele tassiti.Uksehoidja väitel löhkusin ukseakna mina,ju ta neid tegelikke löhkujaid pelgas öelda,nad tundsid yksteist sest jutust oli seda aru saada,seisin ju seal lähedal...Minu juttu ei uskunud keegi...Seega ajalugu kordub ja kui leidus YKS kohtunik,kes yritas töde jalule seada,lyyakse ta selle eest risti! Tubli!
J
Jõudu, Olesja !   /   00:09, 7. nov 2017
Oskuslik näomassaaž, ettevaatlikud harjutused, võimalik, et ka botokssüstid ja kerge ilukirurgia. Vaja leida keegi, kes oskab teha õiget näomassaži (mitte kosmeetiline, vaid meditsiiniline).
Q
Q  /   06:26, 7. nov 2017
Kui närv on läbi lõigatud on asi kutu,maseeri palju tahad.
  /   11:33, 7. nov 2017
Siis ongi plastika , mis aitab sümmeetriat pika panna, kuid massaaž ja harjutused siiski vajalikud .
M
midagi lõbusat  /   23:00, 6. nov 2017
makeele tunnis küsib õpetaja, mida keegi suvevaheajal luges. Õpilane Manni saab kiita, et luges läbi Jutustuse Zojast ja Žurast ning Minni, et käis läbi Lood Volodja Uljanovist ja Tavalised labakud. Jõuab siis järg Juku kätte, kes ütleb, et tema luges läbi kõik Astrid Lindgreni lood. Õpetaja lööb selle peale käsi kokku ja küsib: "Kuidas sa võisid Juku midagi nii kohatut teha?!" Kui Juku uurib, et mis siis nii toredatel raamatutel viga, hakkab õpetaja laduma: "Esiteks: Karlsson katuselt ei kandnud kunagi punast kaelarätti. Teiseks: tänu Kalle Blomquisti reeturlikule tegutsemisele arreteeriti NSVL-i luuraja. Ja Pipi Pikksukk oli maailma esimene punkar!"
23:00-le  /   23:11, 6. nov 2017
Taevas küll.Kas see pidi olema artikli all,kus räägiti Lindgrenist ja neegrikuningast?
M
Mis koht, kohad või kõik kokku  /   00:07, 7. nov 2017
Oli lõbus?
N
Noh alltekst on täitsa olemas  /   00:53, 7. nov 2017
Aidake Zojasid ja Šurasid, siis tuleb neid siia juurde, aga viimased Minnid, Kalled ja Pipid lahkuvad.
H
Hihi  /   01:16, 7. nov 2017
See on juba alanud ja need sovjetid ja nende sugulased ehk teatud tegelaste abil,mis ei ole lihtsalt abi tuleb ja tuleb,miks muidu Maxima poodides EU keelt ehk selle Maa ja Rahva keelt ei valda ega ei soovigi....eestlased oma Kodumaalt lahkunud....hakkab halb juba sellest sovjetide alast....
K
k  /   08:03, 7. nov 2017
Olen küll Soomes,Rootsis,Nottas tööl käinud aga Itaaliasse puhkusele pole saanud ja selleks kellegile raha ka ei anneta.Ära hakkavad tüütama juba need halajad.
K
k  /   08:58, 7. nov 2017
Huvitav kuhu see tüüp on jäänud kes peaks tarkka panema ja küsima mis koht või riik on Notta.
H
hahh  /   20:49, 8. nov 2017
tarka*

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis