Eesti uudised

Ebaseadusliku otsuse teinud politseinik vaidlustas trahvi (9)

LISA KOMMENTAAR

ja 7. november 2017 20:26
ringkonnaprokuröri Indrek Kalda sõnul puudusid igasugused tõendid, et Danilenko rikkus tahtlikult ööklubi peegli. Väärteoasja materjalide hulgas oli Kalda väitel vaid kiirmenetluse otsus koos Danilenko seletusega, milles mees ütleb, et ei mäleta juhtunust midagi.
Siin on juu selgelt põhjendatud, et politseinik on kriminaal,,, aga miks siis seda kriminaali veel hoitakse politseis?,,, kak min gi vipi sugulane?,,, isegi teenistussuhet ei peatatud kohtuotsuseni!
Kõik pole nii nagu arvame 7. november 2017 17:49
Suht segane lugu. Kas süüdistuse saab ümber lükata väitega - olin joonud, ei mäleta. Midagi seal kõrtsus ju ikkagi toimus, muidu poleks võmmi kutsutud. Küllap on tegu väikese kohakese mingi "autoriteedikesega", keda tavavõmm torkida ei tohi. Ja trahv iseenesest on ju ka sümboolne, mingi tavaline joodikukrants sellist asja vaidlustama ei lähe.
Räägime õigete nimedega 7. november 2017 08:14
Siim ka eimäletanud,huvitav lähenemine kui ei mäleta ei saa ka süüdistust esitada.selle kohta ütleks mina,et küll trahv mälu taastab võtab aega mis võtab aga küll ta välja tuleb.
MAAMEES 7. november 2017 07:12
Pole see Oidjärv ainuke nönda nimetatud usin töömesilane kes on nüüdsest otsaga Löuna Prefektuuris . Mulle tahetis samuti üks usin taoline tegelane trahvi määrata tegelikuses mitte toimunud liiklusrikkumise eest . Veel on nüüdseks Tartusse kolinud endine Pölva politsei pealik samasugune usin lahmija ,et oled süüdi ja köik kui tema juba otsustab omast arust .Tegemist seoses selliste trahvi määrajate näol on analoogsete tegelastega refidega kes samuti arvavad ,et kui nemad teevad sis ongi nönda ,et demokraatlikus riigis kehtib diktatuur .Polegi muud öelda kui . et edu sellele kohtunikule kes julges minna välja sellise otsuseni aga samas ei välista .et eriti truualamlikud kodanikud kiidavad jätkuvalt seda usinat Oidjärve .
oh ja 7. november 2017 06:57
kui see politseinik õigeks mõistetakse siis vähemalt süüdistuse esitaja suhtes ilmselt peaks alustama kriminaalmenetlust
Vana mees 7. november 2017 00:33
30 aasta tagusest minevikust...Istusin Pölva arestimajas 13 päeva restorani ukseklaasi löhkumise eest. tegelikult löid katki selle kolm noorsanti,kellel oli uksehoidjaga probleem.Kuna aga uksehoidja plehku siseruumidesse pani,jalutasin mina sealt "avatud " august sisse ning siirdusin yles restorani jooma.Sealt mind ka areteeriti ning platele tassiti.Uksehoidja väitel löhkusin ukseakna mina,ju ta neid tegelikke löhkujaid pelgas öelda,nad tundsid yksteist sest jutust oli seda aru saada,seisin ju seal lähedal...Minu juttu ei uskunud keegi...Seega ajalugu kordub ja kui leidus YKS kohtunik,kes yritas töde jalule seada,lyyakse ta selle eest risti! Tubli!
Kui 6. november 2017 23:27
nüüd tühistatakse maakohtu otsus, kas siis saab kohtunik ka 4000.- eur trahvi teadlikult väärotsuse tegemise eest? Oleks ju loogiline.
6. november 2017 23:15
Ja mitme käe sõrmi läheb vaja, et sellised kohtunikud ülesse lugeda?
7. november 2017 07:19