26
fotot
Mart Kolditsa näitemängu "Kunst" esikas Tallinn Art Space galeriis (Kalev Lilleorg)

Möödunud nädalal toimus Tallinn Art Space galeriis kolm kutsetega kunsti- ja teatriüritust. Mis siis toimus? Räägiti kunstist, vaadati Mart Kolditsa lavastatud näidendit „Kunst“ ja räägiti kunstist edasi! Viimasel õhtul tehti ka pilti.

Mart Kolditsa näitemängu "Kunst" esikas Tallinn Art Space galeriis (Kalev Lilleorg)

Tallinn Art Space koostöös Von Krahli Teatri ja EMTA lavakunstikooliga tõi Eesti Litograafiakeskuse graafikakojas publikuni Mart Kolditsa lavastatud menunäidendi „Kunst“.

Yasmina Reza „Kunst“ on viimaste aastakümnete üks olulisemaid näidendeid Lääne kultuuris. Eriline etendus, mis ainult ei räägi, vaid suudab ka näidata, kuidas kunst toimib. Kuidas inimene üldse saab hakata midagi looma ning mis on sõprus. Näiteks mängivad noored lavakooli näitlejad lahti loo, mis juhtub kui üks neist ostab maali, mis on üleni valge. 

Hea uudis on see, et sel ja järgmisel nädalal toimub veel viis etendust, millele saab pileteid osta igaüks!

Jaga artiklit

2 kommentaari

K
Kkk  /   23:07, 6. nov 2017
See ei ole ju esikas? Sai sama lavastust lavaka tudengitega juba kevadel näha. Samas soovitan, tõesti hea tükk!
R
Riki  /   22:39, 6. nov 2017
Kahju, et inimesed ei oska oma käsi kuskile panna, sellepärast peavad veniklaasi käes keerutama, isegi rase naine hoiab klaasi (ju on seal vesi). Võiks rahvale jagada näiteks pisikesi mudimispalle või Rubiku kuubikuid ja kui juba alkot juua, siis võiksid olla rahvusliku mustriga õllekapad, oleks palju stiilsem.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis