19 kommentaari

V
Vana eestlane  /   10:00, 7. nov 2017
Sõna "seksuaalne ahistamine" kasutamisest peab loobuma ja nimetama saju õige nimega (nimedega). pööras tähelepanu, vaatas rindu, püüdis suudlda, tegi ettepaneku, kõnetas, puudutas põlve jne. Seda on eelnevalt mitusada aastat tehtud ja see on sama tavaline tegevus kui, vabandan, kuselkäimine. See on elu üks osa ja sellest ei loobu keegi. Tahate seksuaalsust ära lõpetada? Ei lähe läbi!
L
läheb küll,  /   19:28, 7. nov 2017
või hakkad pärast vanglas kellegi põlve katsuma?
K
konsa  /   07:15, 7. nov 2017
Austria näitlejanna: ka mehi ahistatakse seksuaalselt
.-.-.-
see ahistamise teema läks meedias liikvele nagu kulu tuli, mis kogu aeg VÕIMENDUS, see viitab sellele, et osadele naistele on OHVRIKS OLEMINE väga tähtis OLEK, see aitab elus edasi minna.
K
Kas ka see on ahistamine?  /   06:13, 7. nov 2017
Abielupaar voodis. Mees üritab naist käima saada. Naine vastu: "Täna ei saa, pean homme günekoloogi juurde minema". Natuke vaikust. Mees üritab uuesti. Naine: "Ütlesin ju, et pean günekoloogi juurde minema"! Mees: "Jah, kallis, aga ega sa ju stomatoloogi juurde ei pea minema"?
P
pildil  /   01:16, 7. nov 2017
on loll naiskonksnina.
P
Peeter  /   22:16, 6. nov 2017
Iga naine, kes ütleb õhtul mehele, et tal täna pea valutab, ahistab meest. Manipuleerib. Mul on kahju meestest, kellel selline naine kodus on, kes väikese mossitamise peale ütleb, et "täna ei saa". Kui naisel on tõesti halb olla, ta on haige vms, siis on ok. Aga kui naine manipuleerib seksiga, siis peaks mees sellise nartsissisti pikalt saatma.
Mina pidin mitu kooselu läbi tegema, et leida lõpuks õige ja tubli naine, kellel kunagi "pea ei valuta". Ja ma austan ja hoolin temast väga ning teen kõik, et tal oleks sama hea, kui minul. Ideaalne naine. Mul on ropult temaga vedanud.
M
Mees  /   21:04, 6. nov 2017
Kui mind tahaks mõni naisterahvas seksuaalselt ahistada siis ma oleksin õnnelik. Karjuma ei hakka ja lasen tal kõike teha mida ta tahab teha. Ja kui mõlemad rahule jääme siis ju võiks hiljem veel kohtuda.
M
Miks  /   19:48, 6. nov 2017
Te vaaletate, peavoolumeedia rase ajakirjanikupraktikant?
M
Mida tähendab  /   21:10, 6. nov 2017
Vaaletama?
Ä
Ära   /   22:09, 6. nov 2017
usu, see vend on ju puhta aher..
  /   19:13, 6. nov 2017
Minul ei oleks taolise ahistamise vastu mitte midagi.
P
Profet  /   20:00, 6. nov 2017
Seep see ongi, et kui mehi ahistatakse naiste poolt (räägin heteromeestest), siis üldjuhul see talle meeldib ja ta laseb sellel võimaluse korral sündida.
Naistel see nii pole ja tegu on selgelt kasvatuslike/psühholoogiliste põhjustega.
Enamgi veel - AHISTAMINE on tõeline värdsõna, milline on lendu tõusnud tänapäevase kummalise "lumehelbekeste"maailma valus.
Nii näiteks mehe lähenemine naisele on ahistamine, kui näiteks verbaalselt lähenev persoon sellele naisele ei meeldi (või kui too hiljem ENAM ei meeldi). Kui läheneb aga meeldiv persoon, siis pole tegemist ahistamise vaid muu tegevusega, näiteks komplimendi tegemisega. See puudutab ka füüsilist lähenemist.
L
lugeja  /   23:03, 6. nov 2017
Prostituudid tahavad ka pildile saada ja näidata, et nad kõik on SÜÜTUD....!
Igalt poolt ronib nüüd selliseid välja nagu seeni pärast vihma....
T
to Profet  /   01:22, 7. nov 2017
Sul on profet, kahjuks täiesti õigus. Siinsamas Õhtulehes antakse meestele nõu, et ära küsi naise käest, kas ma võin suudelda. Et lihtsalt suudle.
Aga kui lihtsalt suudled, siis antakse sind selle kohtusse ja Õhtuleht kirjutab sellest suurima heameelega artikleid.
Samal ajal ütlevad naised, et mis meestel viga on, et nad nii arad on?
See asi on täiesti ülemõistuse läinud ja siin peaksid kohtud mingi pretsedendi looma, et iga mees omale süüdistust ahistamises ei saaks nende feministide käest. Iga terve mõistusega mees ja naine saavad aru, et kui mees on naisest sisse võetud, siis ta võib proovida naist mingil hetkel suudelda. Kui see naisele ei sobi, siis ta ütleb seda mehele ja asi lahendatud. Kui mees edasi peale surub, siis on see juba tõesti ahistamine.
L
Loomulikult ahistatakse ka mehi!  /   20:06, 6. nov 2017
Taavi RÕIVAST ju ka AHISTAS mõne erakonna poolt kinnimakstud prostituut...!
S
selgub,  /   20:48, 6. nov 2017
et sinu naine võib arvata teisiti.
Ü
Ülbed  /   18:28, 6. nov 2017
Eriti kontori naised.
#
#theytoo  /   18:20, 6. nov 2017
nojah aga kui ta oma mehele enne üritusele minekut ise 2x suuseksi teeks, siis on kindel, et mees on üritusel ohutu. Miks ta ei tee siis?
#
#wenottoo  /   22:08, 6. nov 2017
A miks sa seda siin küsid, mitte proualt eneselt?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis