Nina Proll (43). (Facebook)

Naised kurdavad üha sagedamini #MeToo postitustes, et mehed ahistavad neid seksuaalselt. Austria näitlejanna Nina Proll (43, pildil) leiab, et selle ümber käiv debatt on ühekülgne ning tegelikult kannatavad mehedki seksuaalse ahistamise all, vahendab Kronen Zeitung.   

„Minu mehele on naised näiteks teinud üritustel sageli ettepaneku kiireks suuseksiks,“ tunnistas Nina Proll, kes on alates 2008. aastat abielus näitleja Gregor Bloébiga (49). „Loomulikult on neil õigus otsida õnne, kuid ärgu tehku seejuures #MeToo-postitusi. Igatahes näen ma ka oma meest  seksuaalse vägivalla ohvrina,“ lisas ta.  

Jaga artiklit

19 kommentaari

V
Vana eestlane  /   10:00, 7. nov 2017
Sõna "seksuaalne ahistamine" kasutamisest peab loobuma ja nimetama saju õige nimega (nimedega). pööras tähelepanu, vaatas rindu, püüdis suudlda, tegi ettepaneku, kõnetas, puudutas põlve jne. Seda on eelnevalt mitusada aastat tehtud ja see on sama tavaline tegevus kui, vabandan, kuselkäimine. See on elu üks osa ja sellest ei loobu keegi. Tahate seksuaalsust ära lõpetada? Ei lähe läbi!
K
konsa  /   07:15, 7. nov 2017
Austria näitlejanna: ka mehi ahistatakse seksuaalselt
.-.-.-
see ahistamise teema läks meedias liikvele nagu kulu tuli, mis kogu aeg VÕIMENDUS, see viitab sellele, et osadele naistele on OHVRIKS OLEMINE väga tähtis OLEK, see aitab elus edasi minna.

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis