5
fotot
Johnny Depp 2. novembril Londonis filmi "Mõrv Idaekspressis" maailmaesilinastusel. (David Dettmann/REX)

Daily Maili väitel ilmus Johnny Depp oma uue filmi „Mõrv Idaekspressis“ maailmaesilinastusele joobnuna ja alkoholi järele lehkavana.

Väidetavalt tuli turvameestel superstaari lausa toetada, et ta pikali ei prantsataks. Depp andis ka intervjuu, mis kukkus välja mõnevõrra kohmetu - näis, et usutleja pidi Johnnyle mõtteid ette söötma. 

Agatha Christie mõrvamüsteeriumi uue ekraniseeringu lavastas Kenneth Branagh, kes mängib filmis ise Hercule Poirot'd. Staariderohkes linateoses löövad kaasa ka Judi Dench, Penelope Cruz, Michelle Pfeiffer, Willem Dafoe, Derec Jacobi, Daisy Ridley jt. 

Film linastub Eestis alates 24. novembrist. 

Jaga artiklit

6 kommentaari

E
eh  /   11:11, 7. nov 2017
see ju osake šõubiznisest! Kui naised proovivad silma hakata ekstravagantsete kostüümide ja palja ihuga (või võimalikult paljastuva ihuga), siis - ega meestele palju ju võimalusi ole. Kuid selles valdkonnas tähelepanuta jäämine on katastroof. Kogu lugu, ei rohkemat! Depp sai oma suure tähelepanu ja see oligi eesmärk.
  /   17:00, 6. nov 2017
Kui turvamehed teda siia-sinna suunavad ja sakutavad, lähebki samm sassi. ei kõikunud ta kuidagi, intervjuu ajal oli täiesti traksis mees ja oma jutuga ongi teistest erinev.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis