Olgem ausad - petmine ei ole ainult meeste mängumaa. Ka naised petavad ja vägagi osavalt.

Uuringute järgi petab suisa 45 protsenti naistest ja 55 protsenti meestest, kirjutab Your Tango.

On kolm põhjust, miks naised enamasti kõrvalsuhte loovad.

1. Naised, kes petavad - nad kasutavad kõrvalsuhet asjades selguse saamiseks.

Et saada oma suhtest eemale või suisa sellest pääseda. Kui naine seob end vaimselt või füüsiliselt mõne teise mehega, siis mõnikord tehakse seda alateadvuslikult, sest tahetakse suhe lõpetada. Sel hetkel naine veel pole kindlat otsust teinud, kuid pärast kogemust võõraga on asjalood teised. Nad tajuvad selgelt, et praegne suhe on läbi.

2. Naised petavad, sest teatud viisil näevad naed vaeva oma enesehinnanguga.

Naine tahab tunda end ihaldatuna ja soovituna. Naine tahab kogeda positiivset tähelepanu. Tegu võib olla mõne raskema kogemsue või heitlusega, misjärel naine vajab kinnitust, et ta on ikka ilus ja atraktiivne.

3. Naised petavad soovist kogeda rahuldust.

Kui naine kohtab kedagi, kes suudab teda emotsionaalselt või füüsiliselt rahuldada, siis petab ta oma kaaslast. Ühe uuringu väitel tekib 80 protsenti afääridest seetõttu, et tekkis lihtsalt võimalus. Kui saatus justkui kaardid sulle lauale mängib, siis võib olla väga raske ei öelda. Eriti siis, kui suhtes abikaasaga on pinged, mured.

Jaga artiklit

17 kommentaari

P
Priit  /   09:28, 7. nov 2017
Ja siis te veel ulute siin, et robotid võtavad asja üle, loomulikult, kui naine on mingi traktor, kellele peab million trikki tegema selleks, et ta teeselda saaks vähemalt. Tundetud olevused !
P
Priit  /   09:27, 7. nov 2017
Vaheldused jne, sellised inimesed tuleks maha lasta ! Kas me oleme loomad või, et paneme kõike mis liigub. Tulge mõistusele, lipakad !

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis