(PantherMedia / Scanpix)

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema tänane päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Sulle tundub, et tead, kuidas maailma muuta, tunned endal selleks ka piisavalt jõudu olevat. See tunne on suures osas petlik, mõtlematu tegutsemine sulle head ei too.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Vaimne tegevus on kuidagi tüütu ja väsitav, meeled on hajevil ja raske on süveneda. Palju paremini istub igasugune füüsiline tegevus, eriti aktiivne puhkus värskes õhus.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Märkad enda ümber esmajoones positiivset. Tõsi, silmanurgast näed siiski ka seda, mis pole nii hästi, aga püüad sellest mööda vaadata. Ära ignoreeri probleeme, lahenda need!

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Ei maksa ennast upitada, proovida jätta endast muljet kui ütlemata heal majanduslikul järjel inimesest, sest siis võib keegi üritada sinuga suhet arendada pelgalt rahalistel eesmärkidel.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Armastus on elus kõige tähtsam, muud teemad on tagaplaanil. Oled vägagi tundlik ja hingeline, positiivsel juhul võid nüüd tunda end kui seitsmendas taevas.

Neitsi
23. august – 22. september

Sul on küllaga energiat ja tegutsemistahet. Oled tubli organisaator, suudad ennast jõuliselt maksma panna ja suunata ka teiste tegevust just nii, nagu sinu arvates kõige parem on.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Armsama soovid ja tahtmised on sulle nüüd tähtsamadki kui su enda vajadused. Oled valmis endast palju andma vaid selleks, et teine ennast hästi ja õnnelikuna tunneks.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Tunned end nii kindlalt, et võib tekkida soov oma seisundit ära kasutada selleks, et inimestele, kes on sulle kunagi midagi ebameeldivat teinud, täiega kätte maksta.

Ambur
22. november – 21. detsember

Pead reeglitest kinni pidama. Isegi esmapilgul süütuna tunduvast piiride ületamisest võib välja kasvada suuremat sorti pahandus, ükski üleastumine ei jää karistamata.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Kõik sõltub sellest, kuivõrd realistlikult suudad oma võimeid hinnata ja kui targasti sa olemasolevad võimalused ära kasutad. On lootust suureks eduks.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Olukord, milles praegu viibid, on mingis mõttes väga tuttav. Võimalik, et tol ajal ei käitunud sa kõige õigemini, nüüd annab saatus sulle võimaluse oma kunagised vead parandada.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Oma tegelikke tundeid ei julge sa millegipärast välja näidata. Proovi endale teadvustada, kas sellel on ka mingi mõistlik põhjus või oled lihtsalt sisemiselt veidike ebakindel?

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Skorpion! Algaval aastaringil teed küll väsimatult tööd ja pingutad sissetuleku suurendamise nimel, ent sa ei unusta ka elu lõbusamat poolt. Leiad aega hobidega tegelemiseks, õppimiseks ja meeldivaks suhtluseks. Lihtne on silma jääda inimestele, kellega on põnev suhelda ja kes ka kasulikuks osutuvad.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis