(PantherMedia / Scanpix)

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema tänane päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Kipud kiiresti kannatust kaotama. Arutelud kisuvad pahatihti vaidlusteks, sul on vajadus oma sõna maksma panna. Liikluskeerises pead end ettevaatlikkusele manitsema.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Tegele süvenemist nõudvate teemadega. Tasub oma praegust olukorda analüüsida, et aru saada, mis sind rahulolematuks teeb ning seejärel vastavas valdkonnas muudatusi ette võtta.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Tulemas võib olla ootamatusi. Võid tunda, et keegi on sinu suhtes liiga pealetükkiv, su vabadust piirav. Hoidu tugevate hetkeemotsioonide ajel oluliste inimestega tülli pööramast.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Sul on igast asjast oma arvamus ja seda tasub ka välja öelda – võimalik, et su aktiivsus aitab üht-teist paremaks muuta nii su enda kui ka kolleegide jaoks.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Tunned, et oled milleski olulisest kõrvale jäänud, osa olulist infot on sinust mööda läinud. Pingutad selle nimel, et taas tähelepanu keskmesse tõusta ja ohjasid enda kätte haarata.

Neitsi
23. august – 22. september

On asju, millega sa rahul ei ole, astud nüüd julgeid samme selleks, et olukorda parandada. Suhete klaarimisel ole ettevaatlik, võid kergesti üle reageerida.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Kipud riskeerima. Peaksid siiski varuma kannatust ja ettevaatlikum olema – kipud oma võimeid ebarealistlikult hindama. Võimalik, et oluline info ei jõua õigel ajal sinuni.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Tahtmine suuri muudatusi ette võtta. Ometi peaksid endale sisendama, et pead sellega natuke ootama. Kõik ei sõltu sinust, sa ei tea veel, millised su tegelikud võimalused on.

Ambur
22. november – 21. detsember

Sul on mõttejõudu, tegutsemistahet ja läbilöögivõimet, teisalt aga puudub võime olukorda rahulikult analüüsida. Liigse õhinaga tegutsemisega kaasneb oht tõsiseid vigu teha.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Selleks, et tähtsaid otsuseid teha, vajad rohkem infot, vajad häid nõuandeid. Need ei pruugi tulla su lähiringkonnast – hoia silmad ja kõrvad lahti.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Otsid võimalusi karjääriredelil ülespoole liikumiseks. Võib tunduda, et uksed on sinu ees valla, kuid liig tõtakalt ja enesekindlalt edasi liikudes on oht libastuda ja valusasti kukkuda.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Rutiini ei talu sa kohe kuidagi, otsid vaheldust ja põnevust. Kui pea ees seiklustesse tormad, võib sõit pööraseks kujuneda ja viia kohta, kuhu sa pole ilmaski tahtnud sattuda.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Skorpion! Algaval aastaringil oled tugev ja teotahteline. Lihtne on loobuda sellest, mis on oma aja ära elanud, julgelt uuele vastu minna. Soodne aeg halbadest harjumustest loobumiseks, kodu remontimiseks või uude koju kolimiseks. Lähtud küll isiklikest vajadustest, kuid oskad arvestada teistegagi.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis