8 kommentaari

M
Mida värki!  /   17:53, 6. nov 2017
EKRE koos reformi ja sotsidega koalitsioonis!!! Siin poliitikamaailmas ei ole enam midagi püha! :-(
N
niit ja rullik  /   15:46, 6. nov 2017
Rull valab pisaraid kuna tema süda kuulub refidele ja kaotust on väga raske üle elada ja nüüd lihtsalt enda rahulduse saamiseks kirub teisi erakondasid
K
Kuningriiklane  /   15:08, 6. nov 2017
EKRE kirjutas koos keski, sotside ja reformaritega koalitsioonilepingule alla Põltsamaa vallas!
T
tõsielust  /   12:42, 6. nov 2017
Isand Rulli monoloog oleks olemata, kui tema sümpaatiad oleks Tallinnas võimule saanud.Nüüd aga saab sülge pritsida.
H
Huvitav  /   12:04, 6. nov 2017
Kellelt EKRE Pärnus võttis ära 200 häält ja pani EKRE arvele, mis ei saanud olla inimlik viga? Midagi ilmselt ei jõutud lõpuni paika panna lõplikult vormistamisel? Missuguses valimisjaoskonnas see võis juhtuda ja kes selle nii suure vea tegi, mida ei ole avaldatud, kas on salastatud?
T
Tõnu  /   11:34, 6. nov 2017
Rulli järgi tuleb välja, et diile teeb ja puudleid peab ainult Keskerakond. Ta hädaldab ka, et valimiste võitja on mõnel pool võimukoalitsioonist hoopiski välja puksitud. Tuletagu siis meelde, kuidas jänkide eriesindaja Eestis Ilves juba ENNE järjekordseid riigikogu valimisi teatas, et rahvas võib ju Keskerakonna valimiste võitjaks hääletada, aga valitsust moodustada tema Keskerakonnal ei lase - selline siis ongi see "demokraatia" selliste tegelaste vaatevinklist.
  /   08:43, 6. nov 2017
ja miks üldse kogu aeg vaieldakse,tähtis on ju hoopis see ,et elu Eestimaal paremaks läheks aga nende kemplemiste tulemusi ainult korrutatakse ja üle paisutatakse,Fakt on see et Reformierakond keera nende aatate jooksul kokku niisuguse käki et seda annab praegusel valitsusel süüa
A
ain  /   06:46, 6. nov 2017
miks tehakse nii et valituks osutub ERAKOND aga nimekiri on ju inimestest?? pange siis ainult erakondade nimekiri ja valmis?inimene ju valib ikka selle inimese keda tunneb ja teab ,,olgu ta siis kaama kaks millises erakonnas ta on,,valituks,kohale aga määratakse see kellel on üldse vähe hääli-miks? kas sinna on siis ka,,,, jobusid,,, vaja?

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis