Taavi RõivasFoto: Alar Truu
LP 4. november 2017 11:35
Taavi Rõivas ei lükanub ümber väidet, et ööbis skandaalseks kujunenud ja riigikogu aseesimehe koha kaotuseni viinud Aasia visiidi käigus ka Singapuri Eesti aukonsulile kuuluvas villas, öeldes, et ta ei pea perega aja veetmise kohta aru andma.

Rõivas ütles usutluses vastuseks küsimusele, kas ta peatus Sonny Aswani villas, et viibis Balil vaid nädalavahetuse ja see ei läinud maksumaksjale sentigi maksma.

"Ma ei anna avalikkusele aru ka sellest, kus veedan oma ülejäänud nädalavahetused. See ületab igal juhul avalikkuse tähelepanuvajaduse," ütles Rõivas.

Ajakirjanik tuletas Rõivasele meelde, millega on Edgar Savisaar praegu kohtu all ehk muude asjade hulgas tõsiasjaga, et ta ööbis Hispaania reisil olles ärimees Alexander Kofkini kulul.

"Kui ma õigesti mäletan, olid seal asjad seotud ikka sellega, et selle eest, et ta Kofkini kulul ühes hotellis ööbis, andis ta vorstiputkadele ilma konkursita pinnad. Mina ei ole teinud ühtki korruptiivset tegu," vastas Rõivas.

Refereeritud artikli täistekst LP-s

Samal teemal

Kommentaarid  (176)

ar 5. november 2017 17:49
see asi on ära tüüdanud kas pole siin lehes ja ajakirjanikel muus kirjutada!!!
penskar 5. november 2017 08:39
Rõivas on mu meelest kehkenpüks, aga see noorukeste ajakirjanike Rõivase järel nuhkimine on ÄRA TÜÜDANUD. Riigi ametnikud teevad nii kui nii mida tahavad. Ärge ärritage ennast. Ajakirjanikud võiks uurida, miks on meil ministeeriumites ja ametites ja muudes sarnastes riigi asutustes nii palju neid ametnikke. Igasugune alguse asi peaks juba läbi olema, aga ei, ikka põhjendatakse , et tööd on nii palju. Kas riik tõesti ilma nende , enamasti nn pikkade blonideta, ei tööta??? Sinna palgafondi läheb palju kordi rohkem raha, kui mõne mehe reisidele ja riigikogule, kuigi sinna aitaks ka 51 liikmest.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS