Maailm

Soome kõrgkooli ühiselamus pussitas venelane surnuks vietnamlase (34)

Toimetas Kristin Aasma, 3. november 2017 20:43
Illustreeriv pilt, fotolavastus.Foto: Teet Malsroos
Soomes Mikkelis pussitas vene noormees ametikooli ühiselamus surnuks vietnamlase. Venelane ütles politseile, et veretegu oli tema isiklik otsus, kirjutas MTV3.

Kagu-Soome rakendusteaduste kõrgkooli Xamk kinnitusel oli tapetu Vietnami kodanik. Sotsiaalmeedia järgi on kahtlusalune mees pärit praeguse Venemaa alalt. Mõlemad õppisid selles koolis.

Politseile tundub praegu, et pussitamine oli täiesti juhuslik ning sihtmärk oleks võinud olla kes tahes. Ohver sai kümneid haavu.

„Suuremat motiivi ei ole leitud. Isik ise räägib, et tal tuli vajadus see asi ära teha. Tundub, et tegu on tehtud kainena,“ rääkis telekanalile kriminaalkomissar Juha Paukkunen.

Veretöö leidis aset üleeile, kesknädala õhtul ühiselamus. Nii pussitaja kui ka ohver elasid lähestikku, toas olnud kolmas isik sai kergemaid haavu. 

Pussitaja elas Soomes juba mitu aastat, aga ohvrid olid saabunud sinna alles mõni päev tagasi. Tuttavad nad omavahel ei olnud.

Paukkuneni sõnul ei ole tema 35 aasta pikkuse töökogemuse jooksul tulnud ette, et inimene tapab kaine peaga vähetuttava isiku.

Samal teemal

31.10.2017
VIDEO | Pealtnägija: vend oli paljajalu, kaks nuga käes

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee