Ramis Jonuzi. (Facebook)

Austraalias Melbourne´is leiti ühe maja aiast raskelt vigastatuna 36aastane Ramis Jonuzi (pildil), vahendab The Guardian. Arstid ei suutnud tema elu päästa. Veidi hiljem vahistas politsei kolm majaelanikku, kellele esitati süüdistus Ramis Jonuzi  seksuaalses kuritarvitamises ja tapmises.

Kohus Craig Levy (36), Ryan Smarti (37) ja Jason Coltoni (41) üle algab tuleva aasta 22. märtsil. Nende ohvri surma põhjust ei ole täpsemalt avalikustatud. Teada on, et üks süüalustest oli teda mingi esemega vägistanud.

Sõprade sõnul oli Ramis Jonuzi üürinud toa populaarse kodumajutust vahendava portaali Airbnb kaudu ning maksis 30 dollarit öö eest. Tuba talle aga ei meeldinud ja ta oli otsustanud sealt enne tähtaega lahkuda.

Airbnb portaalis olid ka varasemad üürilised seda elukohta iseloomustanud kehvana. Nii kurtis keegi, et tal oli varastatud väärtasjad. Üks naine aga loobus tuppa asumast üldse, sest selle ust ei saanud lukustada. Pärast Ramis Jonuzi surma loobus Airbnb Melbourne´i mõrvamaja vahendamisest.      

Jaga artiklit

26 kommentaari

R
Reet Past  /   13:49, 4. nov 2017
Viimase ajal on kõik kohad Peeter Raste täis, normaalsed inimesed on vähemuses.
M
mari  /   07:04, 4. nov 2017
Viimasel ajal on igasuguseid taolisi teenuseid maailmas, mille puhul ei imestaks üldse, et selliseid juhtumeid aina tulema hakkaks. Ööbida eraisiku juures, võtta eraisiku takso jne. Aga kui näiteks sarimõrvar otsustab sellist äri pidama hakata? Mingit kontrolli sisuliselt ei ole.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis