OlyBet 3. november 2017 11:52
Sel laupäeval saavad OlyBet pokkeritoas alguse Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni poolt korraldatavad tänavused netipokkeri Eesti meistrivõistlused, mille tasuta Texas Hold’em avaturniirile oodatakse üle 500 mängija.

“Meie suureks rõõmuks on Eesti netipokkeri meistrivõistlused viimastel aastatel jõudsalt kasvanud. Kuna sel korral saab tiitlijaht avalöögi freerolliga ehk tasuta turniiriga, kus kõigil on võimalik end proovile panna, on laupäevasele võistlusele oodata väga rohkearvulist osalust,” selgitas OlyBeti tegevdirektor Veiko Krünberg. Baltimaade suurima mänguportaali juhi hinnangul on oodata Eesti netipokkeri tiitli nimel võistlema enam kui 500 Eesti pokkerihuvilist.

Tasuta avaturniir algab sel laupäeval OlyBetis kell 19, milles saavad osaleda kõik huvilised läbi allalaaditava pokkeritarkvara või ka arvuti veebilehitsejas ja mobiilis.

Kümme päeva vältavad meistrivõistlused jätkuvad OlyBeti pokkeritoas pühapäeval 11-eurose osalustasuga Texas Hold’em rahvaturniiri ja 22-eurose Razz formaadis võistlusega ning esmaspäeval üks ühe vastu ehk Heads Up formaadis tiitlivõistlusega. Kokku on OlyBetis toimuvatel esimestel turniiridel auhinnarahana garanteeritud 5 000 eurot.

Freerollil on lisatud auhindu enam kui 500 euro eest. 14 edukamat teenivad järgmise päeva rahvaturniiri tasuta pääsme ning võitja teenib saab lisaks 2018. aasta pokkeri Eesti meistrivõistluste 350-eurose põhiturniiri pääsme.

Samaväärilise pileti võidab lisaks auhinnarahale ka pühapäevase rahvaturniiri tšempion. Razz ja Heads Up tiitlivõistluste võitjad teenivad Eesti meistrivõistluste 150-eurose turniiripääsme. Kõik tiitlivõitjad saavad ka 2018. aasta pokkeri Eesti meistrivõistluste lõpugala ajal koos diplomiga ka meistrisõrmuse.

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni poolt korraldatavate netipokkeri Eesti meistrivõistluste raames toimub tänavu 14 tiitlivõistlust, mis kulmineeruvad 12. novembril 110-eurose põhiturniiriga. Meistrivõistlused on avatud ainult Eesti mängijatele ja alates 21 elueast mängijatele.

Vaata netipokkeri Eesti meistrivõistluste kohta lisainfot SIIT!

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!