Foto: Erlend Štaub
Helen Pentsa | Video: Erlend Štaub 5. november 2017 20:14
„Kui ma tagasi vaatan, siis tunnen, et olen läinud natuke vabamaks,“ sõnab Elina Born. Iga järgneva näosaatega üllatab Elina aina enam oma kohanemisvõime ja andekusega. Nii nendib ta, et tunneb end üha kindlamalt ja ükski etteaste pole kripeldama jäänud. „Ma ei ole väga kahetseja tüüp. Kõik on läinud nii, nagu on pidanud minema. Ma loodan, et tuleb veel palju ägedaid saateid!“ sõnab ta.

Saates nägime, kuidas Elina kehastas saksa pungikuningannat Nina Hagenit lauluga „New York, New York". Elina pole lauljatar, keda eelnevalt naljalt pungiga seostada oskaks, ometi sobis see stiil talle kui valatult.

„Nina Hageniga sain ma end nii vabaks lasta. Tal pole mingit mustrit, kui vaadata tema erinevaid live-versioone sellest loost „New York, New York", siis iga kord laulab ta teistmoodi ja näeb hoopis teistsugune välja. Alustades juustest, lõpetades jalanõudega – kõik on väga erinev,“ sõnab ta.

Just seda vabadust Elina enim nautiski. Ometi tunnistab ta, et pungilikku läheb-kuidas-läheb suhtumist endasse juurutada on üsna raske. „Ma ei ütle, et mul oleks midagi pungi vastu, aga ma võib-olla pole veel pungini  jõudnud. Arvan, et pärast saadet, kui ma olen praegu Nina Hageni rolli sees olnud, vaatan seda hoopis teise nurga alt,“ sõnab ta.

Elina räägib, et iga näosaate numbriga tuleb näha vaeva ja teha palju tööd. Siiski arvab ta, et kõige enam pabistas ta eelmise saate pärast, kui tema kehastatavaks oli prantsuse lauljatar France Gall. „Prantsuse keelt ma ei oska, ma pole seda kunagi õppinud ja selles mõttes oli üsna huvitav lähenemine sellele loole,“ räägib ta.

Vaata täpsemalt Õhtulehe videost!