Maailm

Politsei arreteeris Colorado Walmarti tulistamises kahtlustatava mehe (1)

Toimetas Greete Kõrvits, 2. november 2017 19:43
Walmarti poe töötajad ja ostlejad lohutavad üksteist kallistustega.Foto: Reuters / Scanpix
Colorado osariigis Thorntoni linnas toimus 1. novembri õhtul tulistamine, milles hukkus kolm inimest. Tulistaja põgenes sündmuskohalt, kuid pärast terve öö väldanud otsinguid pidas politsei kahtlusaluse kinni, vahendab CBS News.

Kohaliku aja järgi kell 8 hommikul pani politsei 47-aastase Scott Ostremi käed raudu. Korravalvurid pidasid mehe auto kinni, oma korterisse polnud mees naasnud. Vahistamine möödus rahulikult ja Ostrem ei osutanud mingit vastupanu.

Mehe kriminaalregistris pole ühtegi varasemat tõsist kuritegu ja tema motiivide osas ei ole politseil selgust.

Tulistamises sai surma kaks meest ja üks naine. Poe töötajad ja külastajad kuulsid esimesi laske, mis kõlasid ühe poeskäija sõnul „nagu õhupalli katkitegemine“. Seejärel sattus rahvamass paanikasse ja põgenes igas suunas laiali. Tekkinud segaduses õnnestus tulistajal plehku panna.

Turvakaamera kaader tulistajast.Foto: Reuters / Scanpix

Walmart on USA suurim toidu- ja tarbekaupade kett, mis on tuntud odava hinnaga toodete ja suurte, meie mõistes kaubanduskeskuse mõõtu hüpermarketite poolest.

Colorado osariigis on toimunud mitu suurt tulistamistragöödiat, nagu 1999. aasta Columbine'i koolitulistamine ja 2012. aasta Aurora kinotulistamine.

Samal teemal

07.12.2017
New Mexico osariigi keskkoolis toimus tulistamine
02.11.2017
Colorados tapeti Walmarti kaubamajas kolm inimest
02.10.2017
Viimase 10 aasta massitulistamised USA-s

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee