Sisuturundus

TULGE TÖÖMESSILE: muuhulgas tutvustatakse populaarseid „Tööta ja õpi“ teenuseid 

Töötukassa, 3. november 2017, 09:30
Juba 7. novembri leiab Tallinnas Kultuurikatlas aset järjekordne töö- ja karjäärimess, kus lisaks hulgale tööandjatele ja tööpakkumistele saab kuulda-näha palju muudki põnevat.

Messi ajal toimub mitu erinevat seminari ja rida töötubasid, kus osalemiseks saab end kirja panna messil kohapeal.

Samal teemal

Kultuurikatla väikeses saalis toimuva töötukassa teenuste seminari üks osa on pühendatud ennetavatele meetmetele ja OSKAle. Seal saab kuulata „Tööta ja õpi“ teenuste tutvustust nii eesti kui vene keeles ning sellest, mis on OSKA ja milleks selliseid uuringud vaja on, räägib Kutsekoja juhatuse liiga Tiia Randma. "Tööta ja õpi" seminariblokk algab kell 13.00.

ARSi ja Terrassisaalides leiavad aset põnevad töötoad, kus räägime enda tööandjale nähtavaks tegemisest, stressist, motivatsioonist, läbipõlemisest, enesereklaamist, töötukassa teenustest, töötamisvõimalustest Euroopas ja paljust muust. Töötubade kohta saab lähemalt lugeda siit.

Töö- ja karjäärimessi üks põnevamaid ettevõtmisi on kahtlemata Kultuurikatla Puupakusaalis toimuv karjääriseminar "Meie inimesed – meie võimalused",  kus seekord räägitakse muuhulgas õppimisest nii üht- kui teistpidi. Oma kogemusi jagavad tööandjad, ettevõtjad, blogijad. Paneeldiskussioonis arutletakse aga selle üle, kuidas tuua rohkem naisi ettevõtlusse.

Kodumaiste tööandjate kõrval osalevad messil ka välistööandjad ning EURES nõustajad teistest Euroopa riikidest.

Uksed avanevad kell 11 ning tegevust jätkub kuni kella viieni õhtul. Olete oodatud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee