9 kommentaari

R
Risto Tanner  /   20:47, 3. nov 2017
Ma pole küll Keskerakonna valija, aga pean au andma värske täieõigusliku linnapea poliitilisele osavusele. Vastuseis teoksil olevale Reidi tee projektile on nüüd ilmselt murtud kosmeetiliste järeleandmiste hinnaga mõne puukese osas, vastu on aga pakutud uduseid lubadusi kaugemaks tulevikuks, mida pole raske täidetuks lugeda nagunii millalgi tehtavate tööde näitel. Heakord ei kao ju linnast kuhugi ja midagi selles liinis ka nagunii tehakse. Oleks ju vägagi teretulnud, kui mõni üsna diletantne "haljastaja" siin linnas roheliste abiga asjatundlikuma spetsialistiga asendataks. Ehk saab siis ka Lasnamäe Pae park oma "rjabina"-alleedele mõne eestimaise kasekese seltsiks.
T
Tõnu  /   12:52, 3. nov 2017
Taas kord rumal ja ässitav juhtkiri! Üleriigilise levikuga ajaleht võiks siiski ringi vaadata kogu Eestis, kuidas pärast valimisi koalitsioone moodustatakse, kes kampa võetakse, kes välja lüüakse, mitte ainult Keskerakonna ründamisega tegelda. Mis mõttes peaks koalitsioon ühes omavalitsuses rohelistega halvendama Keskerakonna ja tema praeguste partnerite suhteid Toompeal? Vaadake ühtlasi, kui mitmes kohas on need partnerid koalitsiooni teinud nt Reformierakonnaga - kas see pole siis seesama? Kui Keskerakond Tallinnas võimu ei jaga, on hala lahti, kui jagab, pole asi jälle õige! Rohelist mõttelaadi toetasid ju rohkemal või vähemal määral kõik teisedki erakonnad - kui see nüüd linna valitsemises väljundi saab, mis selles siis halba on? Ajalehe asi oleks tõepoolest rohkem informeerida ja vähem ärapanemisega tegelda. Tahate aga viimast, pange ajaleht kinni ja minge ära poliitikasse.
:
:)  /   11:58, 3. nov 2017
Kes neid mõttetuid juhtkirju kirjutab mingi koomas vant .
T
teadmiseks  /   10:44, 3. nov 2017
Osa Eesti poliitikuid on harjunud eluga, et sõidetakse korduvalt vana rada mööda, mis on teada-tuntud ja poliitilisel maastikul nende rahulolu ei väära.Eestis on tähelepanuväärne, et osa erakondi püünele ei pääse ja kui mõni erakond hakkab vastupidiselt tegutsema , siis on hala lahti
M
moderaator, asu tööle  /   10:35, 3. nov 2017
Ajakirjandus võiks ükskord üle saada oma rumalatest väljaannetest,eesotsas Postimehega.Tänapäeva ajakirjandus on täielik s....st
J
jurakk  /   08:11, 3. nov 2017
Kas kogu ajakirjandus on ära pööranud? Võitja ehk enamus valib partneriks alati kelle tahab ja ei ole siin mingit kobinat. Kaotajad võiksid peeglisse vaadata ja meelde tuletada mida nad enne valimisi suust välja ajasid, lubades kambakat teha oma täitõrjega.
I
isamaamüüjad ei muutu  /   09:26, 3. nov 2017
Täitõrje korraldaja Raivo Aegi partikaaslane Luik on saanud kõrgepalgaliseks keskerakonna puudliks.
Ü
Ühtse venemaa kohalik rakuke  /   19:01, 2. nov 2017
Zuzu on viigileht kriminaalsele keskerakonnale korruptsiooni varjamiseks.
  /   03:45, 3. nov 2017
Mine metsa ja maga edasi

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis