(Martin Ahven)

Millised teenindused on avatud nädalavahetustel?

Viktoria Korpan, PPA pressiesindaja: Politsei- ja piirivalveameti teenindused Tallinnas (Tammsaare, P. Pinna), Pärnus, Tartus ja Jõhvis pikendavad lahtiolekuaegu nädala sees ja töötavad ka nädalavahetusel.

AK andmetel on teenindused laupäeviti avatud vaid kahel järgmisel laupäeval?

Viktoria Korpan: Võin kinnitada, et sel laupäeval, 4. novembril, on teenindused suuremates linnades avatud. Edasist vajadust teenindused nädalavahetusel lahti hoida hindame jooksvalt vastavalt koormustele.

Teenindused ei pruugi ülejärgmisel laupäeval enam avatud olla? 

Viktoria Korpan: Teenindused, mille kohta on olnud teade, et nad on lahti laupäeval, on kindlasti lahti 4. novembril.

Tallinnas on politseiameti teenindustes esimesed vabad ajad alles detsembris. Kas kuu aja pikkust ooteaega saab lugeda normaalseks? Kui suur on selliste kaartide hulk, mis eeldavad teenindusse kohaletulekut?

Merlin Mängel, Politsei- ja piirivalveameti peaspetsialist:  Inimesi, kes soovivad tulla teenindusse ID-kaardi sertifikaati uuendama, ootame ja aitame ilma eelneva broneeringuga. Teeninduste menüüvalikus on ID-kaardi sertifikaatide uuendamine eraldi välja toodud ja inimesed kasutavad seda aktiivselt. Täna hommikul (1.nov.) olid Tallinna teenindustes tavapärasest veidi pikemad järjekorrad ja elavas järjekorras ooteajaks oli kõigi toimingute jaoks umbes 50 minutit. Praeguses olukorras palume inimestelt varuda aega ja ka mõistvat suhtumist. Teeninduste töötajad annavad endast parima, et inimesi professionaalselt ja kiiresti teenindada.18 000 turvariskiga ID-kaarti ei saa tehnilistel põhjustel kauguuendada. Kauguuendamine ebaõnnestub erinevatel põhjustel umbes 10% kaartide puhul (see tähendab 80 tuhandel kaardil – toim.). Teenindustes saab neid kaarte uuendada, aga selleks peab kohale tulema.

Jaga artiklit

31 kommentaari

M
mul  /   18:50, 6. nov 2017
eile õhtul oli küll pisut pusimist aga kahe inimese serdid said edukalt uuendatud :)
K
Kurt Tumm  /   19:12, 2. nov 2017
millal Riigikogu karmistab valijahäältega manipuleerimise eest?Selle seaduse poolt peaksid olema ju kõik parteid...sest kõik ju soovivad ausaid valimisi?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis