(PantherMedia / Scanpix)

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema tänane päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Positiivset energiat annab lähedastega suhtlemine ning kodu mugavamaks ja ilusamaks muutmise nimel tegutsemine. Võta elu rahulikult ja tunne rõõmu sellest, mis sul olemas on.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Sul tasuks oma tervisele rohkem tähelepanu pöörata, püüda vabaneda harjumustest, mis organismi asjatult kurnavad. Ka sisemine tasakaal on oluline.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Armastuse teema on sinu jaoks kõige olulisem, sellegipoolest on sul praegu keeruline õnnelik olla – latt on väga kõrgel. Ootad oma partnerilt, et ta oleks ideaalne.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Asjad edenevad aeglasemalt, kui sa sooviksid. Oled küll tubli ja su plaanidki on läbimõeldud, sellegipoolest tekib takistusi. Nendest üle saada aitab visa distsiplineeritud tegutsemine.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Vajad päris palju hingamisruumi ning kui partner seda ei võimalda, muutud rahutuks ja ärritud kergesti. Sulle tundub, et parem on seal, kus sind ei ole.

Neitsi
23. august – 22. september

Võid nüüd küllaltki mugav olla ja kergesti kiusatustele järele anda. Eelistad seda teed, mis on kergem, kuigi see ei pruugi tulevikku silmas pidades tark valik olla.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Tuleb tõdeda, et kuigi su tutvusringkond on aukartustäratavalt lai, on tõeliselt usaldusväärseid ja igas olukorras toetavaid sõpru üsna napilt. Just nende väheste jaoks leia nüüd aega.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Ajajärk sobib päris hästi loominguliseks tegevuseks, intuitsioon on vast tugevamgi kui mõtlemisvõime. Paraku pole aga rahaasjade ajamiseks või äritegevuseks hea aeg.

Ambur
22. november – 21. detsember

Oled palju õppinud ja mõndagi kogenud, ent ikka ei tea sa mõnest asjast üldse midagi. Et edukalt edasi minna, pead uute teadmiste omandamise nimel tublisti vaeva nägema.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Suhete teema on esmatähtis. Su hing on rahutu ja nõudmised partnerile nii kõrged, et kuitahes ilusal, heal ja tublil inimesel on raske nendele vastata.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sõbrad on olulised. Siiski on üksjagu riskantne nendega ühist rahalist vastutust võtta. Juhul, kui oled sõpradega äriliselt seotud, võivad tekkida lahkhelideni viivad eriarvamused.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Sul on keeruline end mõistetavaks teha ja ka teistest aru saada. Kokkuleppeid sõlmides ja lepinguid allkirjastades ole iseäranis ettevaatlik, on oht miskit moodi petta saada.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Skorpion! Algaval eluaastal edenevad suurepäraselt rahaasjad ning tööga seotud ettevõtmised. Märkad uusi võimalusi, sul tekib nutikaid ideid. Plaanid on suured, samas aga teostatavad. Tahad, et igapäevane töö oleks põnev ja pakuks eneseteostusvõimalusi. Ka suhetes otsid põnevust ja vaheldust, lood huviga uusi tutvusi.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis