Krimi

Lisatud TV3 video!

ARENGUD JOHANNESE OTSINGUTEL: tüdrukud siiski Johannesega ei kohtunud, otsiti droonide ja kaatriga (13)

Toimetas Kristin Aasma, 1. november 2017, 18:49
JohannesFoto: Politsei
Pärnu linna piirkonnavanema Karin Uibo sõnul selgus linna turvakaamerate salvestisi üle vaadates, et 29. oktoobri varahommikul kahe tüdrukuga kohtunud noormees ei olnud Johannes. Ilmastikutingimuste tõttu täna Johannese otsingutel kopterit kasutada ei saanud, kuid rannaäärseid alasid ning noormehe kodukoha kanti kontrolliti droonide abil. Piirivalve aga kontrolli üle Pärnu jõe ja muuli ümbruse. 19aastasest Johannesest mingeid märke täna ei leitud.

"Kahjuks me helikopterit endale siiski appi ei saanud, sest ilmastikutingimused olid halvad. Kuid saime Päästeameti drooniga üle kontrollida Pärnu Mai rajoonis olevad rannaäärsed alad. Samuti tuli meile appi Keskkonnainspektsioon, kelle drooniga otsitakse läbi Sauga vallas Nurme külas asuvat Johannese elukoha ümbrust. Piirivalve kaatripatrull kontrollis üle ka Pärnu jõe ning muuli ümbruse," teatas Pärnu linna piirkonnavanem Karin Uibo täna õhtul kella kolmveerand seitsme ajal.

"Pärnu linna turvakaamerate salvestisi üle vaadates selgus, et kaks tüdrukut 29. oktoobri öösel kella 5.09 paiku Johannest siiski ei näinud. Kaamera salvestitelt on tuvastatav, et tegu ei olnud Johannesega."

Johannest nähti viimati 29. oktoobri öösel kella 3.35 ajal ööklubi Vaarika juures. Pärast seda pole lähedased ega politsei Johannesega kontakti saanud.

"Vabatahtlikud lõpetasid täna õhtul kell viis pimeduse tõttu mehe otsingud. Hetkel on õhus veel üks droon. Kui tänased tegevused tulemust ei anna, on järgmised otsingutegevused planeeritud ka homsele," ütles Uibo.

Samal teemal

3. november 2017, 15:43
Pärnus kadunuks jäänud 19aastast Johannest täna maastikult ei otsitud
1. november 2017, 17:37
Pärnus kadunud Johannese õde: vahepeal käib ta ikka väljas, ent nii kaua pole kodunt ära olnud
1. november 2017, 12:50
Politsei palub 29. oktoobri öösel Pärnus elektritaksoga sõitnud isikul endast teada anda
31. oktoober 2017, 23:12
Pärast ööklubist lahkumist kadunuks jäänud Johannese otsingud jätkuvad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee