3
fotot
Johannes (Politsei)

Nädalavahetusel Pärnus kadunuks jäänud Johannese õde leiab, et tema väikevend on pigem seltsiv ja aktiivne. „Ta käis veel suvel ja septembris tööl turvamehena ja nüüd, just sel nädalal, pidi minema autokooli,“ teab ta rääkida.

19-aastane Johannes jäi kadunuks 29. oktoobri öösel Pärnu kesklinnas. Kindel on see, et noormees lahkus suvepealinna ööklubist Vaarikas kell 4.26 varahommikul. Seejärel võis ta kohtuda kahe tüdrukuga, kes tol hetkel läheduses asusid. Politsei on eelmainitud neiudega ka suhelnud ning väidetavalt soovis Johannes nende abi, et sõpradega ühendust saada. Praeguste andmete järgi sai noorukil laupäeva öösel vastu pühapäeva telefon tühjaks.

Johannese õde Aale leiab, et ta väikevend on pigem seltsiv, aga noormehele meeldivat ka üksinda aega veeta. „Ta käis veel suvel ja septembris tööl turvamehena ja nüüd, just sel nädalal, pidi minema autokooli,“ räägib Aale, kelle arvates ei paistnud Johannes küll millegagi erilisega silma, mis põhjendaks vähimalgi määral tema kadumist.

„Eks ta ikka käib vahepeal kodunt ära. Elab isaga kahekesi ja on täisealine, keegi nii väga täpselt ei uuri ka, kus ta käib. Aga nii kaua ta kindlasti ei ole ära olnud – päev või kaks kõige rohkem,“ selgitab õde Aale.

„Kurbadele stsenaariumitele ei taha mõelda ja loodan ikka, et ta leitakse varsti üles,“ lisab õde.

Jaga artiklit

8 kommentaari

Ä
ätt.  /   15:08, 2. nov 2017
Kuna sarnaseid juhtumeid on mitu siis tekib küsimus "kas ööklubides on liikuma hakanud uus narkots" mille omadusi veel ei tunta ?
A
Abitud noored  /   10:56, 2. nov 2017
See eestkosteühiskond on teinud noortest abitud olendid, kelle telefon on alati tühi ja kes ilma telefonita surevad lihtsalt ära. Surevad ära keset linna ja surevad suurima maantee ääres surevad kui ust ei saa lahti. Kui nad on päev otsa kadunud, siis on nende pärast juba mure.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis