98 kommentaari

K
Kodanik  /   13:52, 6. nov 2017
Mulle meeldiks vàga kui parodeetaks ikka eesti lauljaid, kôik ei tunne neid üle maailma kuulsaid vàljamaalasi.
  /   15:02, 6. nov 2017
Kodanik, nii ongi meil võimalik targemaks saada. Mina ka ei tunne eriti hästi välismaa popmuusikat, saadet vaadates saan targemaks, alati uurin veebist huvipakkuvate artistide kohta lisa. See on praegusel ajal kõigil ju võimalik.
  /   16:29, 6. nov 2017
On ka eesti lauljaid parodeeritud
  /   20:03, 6. nov 2017
Ja, kodanik, järgmist saadet vaata kindlasti, parodeeritakse Voldemar Kuslapit. Teda tunned?
  /   13:45, 6. nov 2017
kõik on näosaates ok aga ühest ei saa ma aru miks peab Andrus Varik seal osalejaid kommenteerima kui ise on juba seal koos Maikeniga ja on niigi teada mis toimub keda te lollitate
V
Vaarik  /   18:41, 9. nov 2017
Vaariku pärast väga häbi. Kurb oli väga musikaalse saatejuhi pärast, kes pidi Vaariku lollusele kaasa hõikama.
K
kats  /   13:25, 6. nov 2017
Ei teadnud, et Elina Born nii andekas ja tubli on. Iga saatega aina parem. Lootsin, et seekord võidab, kahjuks ei.
N
no miks  /   13:21, 6. nov 2017
On jah juba paar saadet tunda, et finaalis osalejad teada...Seegi kord tegi kõigist paremini Elina, kuid ikkagi upitati Marta esimeseks. Kurb, et teised ka kõik pingutavad elu eest, aga edu neile tublidele edaspidiseks.
  /   15:00, 6. nov 2017
Kui juba sellise väite esitada söandate, siis öelge, kes upitas. Hindavad ju nii žüriiliikmed kui kaasesinejad, kõik eraldi, kuidagi ei saa kedagi upitada. Elina oli tubli ja sai ju päris hea punktisaagi, juba mitmendat korda. Aga Martast ta parem kindlasti ei olnud.
Ä
Äge :-)  /   17:36, 6. nov 2017
Marta oligi parem! Ma pole nii head parodeerimist veel näinudki ja oli ka keda parodeerida :-) Sellisest "lauljast" varem ei teadnud midagi, nüüd guugeldades sain palju targemaks :-)
L
lusikas  /   13:20, 6. nov 2017
tehke ometi vahet paroodial ja jäljendamisel.
P
pult  /   13:17, 6. nov 2017
ei õelust ega kadedust, mõistan, et selle saate osalejaks saab musikaalne näitleja-andega inimene kes ei hakka laval hirmust kakale. Kas vaatan seda või mõnd kriminulli -- oma valik.
J
jmk  /   13:15, 6. nov 2017
Elina on sealsetest vaieldamatult parim laulja ja tegi seekord ka oma rolli imehästi. Kahju, et ei võitnud.
K
kata  /   13:08, 6. nov 2017
Mulle meeldis ka seekord teistest enam Elina, kes oma rolli väga hästi tegi.
V
vaataja  /   13:06, 6. nov 2017
Ka minu arust oli seekord parim Elina, aga kombeks panna maksimumpunktid alati Martale või Valterile. Kahju, Elina väga väga andekas ja tubli.
  /   15:03, 6. nov 2017
Halloo, kaks eelmist saadet järjest võitis ju Daniel.
M
Mõelge väheke!  /   17:39, 6. nov 2017
Ega jäljndaja ei saagi paremat tulemust teha kui on parodeeritav. Martal oligi väga naljakas inimene keda järgi teha, sellepärast läks tal ka väga hästi.
S
Saatevaataja  /   12:55, 6. nov 2017
Vaatasin ja väga hea saade oli eile.
Marta ja elina parodeerisid suurepäraselt.
Mis aga vastu hakkas, oli see, et nagu Meryl Streepi osatäitmine oleks super ja ainuke ja et rohkem nagu polekski. Tuletaks meelde, et mõned aastad tagasi oli Draamateatris sama etendus "Hiilgav" peaosas Ita Everiga. Vaat see oli samuti suurepärane Itaga peaosas! Rääkimata Britta Vahuri majahoidja osatäitmisest samas tükis.
J
Juustupoiss  /   12:52, 6. nov 2017
Kuu peale kogu see telekast tulev jama, lähme parem metsa! Elektroonikavidinad viskame laukasse ja laulame, laulame, laulame.. Puuduta mind.. nagu unes nägin, et keegi armas mind paitas, mu lahkliha piirkonda silitas, aeglaselt huultega hellitas... ärgata oli kurb, tahtnuks sinna jäädagi unelmasse
P
piimavalk  /   12:43, 6. nov 2017
Harva satun arvutisse, harva tekib soov sõna sekka öelda, Jah, muusika on ime. Juba imik oskab laliseda, suureks saades avastab ta, et muusikaga saab bisnessi teha. Marta Laan esitas Öökuninganna aaria. See on nii raske, et tekib mulje, nagu oleks Mozart omal ajal selle meelaga nii mittelauldavaks loonud. Mozart, kas tõesti oli Sul teada keegi, kes suutnuks selle ihhahaaaa puhtalt ära laulda? Või tahtsidki koomilst ooperit teha?
M
Mozartil oli   /   13:45, 6. nov 2017
kindlalt teada, kellele ta oma laulumängus, sest Flööt oli laulumäng, mitte puhtakujuline ooper, Öökuninganna partii komponeeris. Oma naiseõele Josepha Weberile, kes esimese naisena selle esitas ja arvatavasti ka välja kandis.
J
jalakäija  /   12:30, 6. nov 2017
Elina roll oli vaieldamatult parim. Ta on lihtsalt väga andekas lauljanna.
M
mh  /   12:12, 6. nov 2017
no see esitus küll naljakas ega originaalne ei onud, sellega oleks ma ise ka hakkama saanud.
M
minu meelest  /   12:40, 6. nov 2017
oli küll väga naljakas.
H
hm  /   13:00, 6. nov 2017
sa ei ole vist originaali näinud, film oli ka sellest, väga sisuga ja liigutav ja mõtlemapanev lugu.
Ei ole kõike ja kõiki vaja kommenteerida.
T
to mh  /   13:53, 6. nov 2017
milline see originaalne esitus peaks välja nägema?
M
mees  /   12:10, 6. nov 2017
Tõesti seekord oli parim Elina, aga millegipärast nähakse ainult näitlejaid esimeste hulgas.
  /   15:05, 6. nov 2017
Daniel ju võitis kaks saadet järjest, ta ei ole näitleja.
L
leimar henk  /   11:51, 6. nov 2017
Andres ainsana suutis asja parodeerida, mis ongi selle saate mõte...muud puhas crap!
6
65+  /   11:39, 6. nov 2017
Minu arust on nad kõik kõvasti tööd teinud ja vaeva näinud. Olgugi, et ma mõnest välismaa lauljast väga palju ei tea, kuid ikkagi huvitav vaadata. Jõudu ja jaksu osalejatele ja tegijatele. Tore ajaviide pühapäeva õhtul.
M
medal  /   11:27, 6. nov 2017
aga ta ongi kihvt inimene ja näitleja-jõudu ja tervist elus edaspidiseks
  /   11:02, 6. nov 2017
22.23-le, Oletagem, et ongi asjad ette otsustatud - ehkki see oleks nonsense, aga oletagem -, siis kelle huvides oleks ette otsustada küündimatu, andetu, huumorimeeleta, kehva liikumise ja olematu lauljaandega inimeste kasuks? Mis mõte sel showl siis üldse oleks? Kes seda siis vaataks? Kas te ei ole mõelnud, et selle saate põhieesmärk on just ootamatus, ühes valdkonnas andekas inimene võib üllatada, esineda ootamatult hästi ka teises valdkonnas, teha midagi uudset vanast tuntud laulust või esitusest, tuua klassikust välja põnev uus parodeeritav nüanss. Selle mõistmine muidugi eeldab vaatajalt nii parodeeritava kui parodeerija tausta tundmist, üldkultuurilist haridust ja valmisolekut üllatuda. Asi ei ole kindlasti võidus ega kaotuses - võidusumma läheb nii või naa heategevuseks ja keegi ei mäleta juba mõni nädal peale viimast saadet, kes võitis, küll aga mäletatakse saatesarja jooksul tehtud andekamaid paroodiaid, ükskõik, mis kohale esitaja lõpuks jõudis. Kohtunike roll on lihtsalt täita esinemiste vahelist aega ja anda tagasisidet, punktid ei ole tegelikult üldse olulised, kohtunikud on samasugused meelelahutajad nagu esinejad. See on mu meelest imeline, kuidas Osolin jagab vaimukalt informatsiooni, Tanja, kel on väga hea kuulmine, hindab muusikalist poolt, Vaarik on lihtsalt Vaarik ja mõni külaliskohtunik, nagu näiteks Mart Juur, poetab pärleid. Mulle see meelelahutus väga sobib pühapäevaõhtuks. Suurepärane meelelahutus, nagu Rita Rätsepp eile ütles.
T
tartlanna  /   18:26, 6. nov 2017
ootan väga pühapäeva õhtuid, näosaate ajaks sätin end mugavalt sisse ja naudin, kõik esinejad ,saatejuht ja kohtunikud meeldivad, kellele saade ei meeldi milleks kirjutada negatiivseid kommentaare, eriti need , kes väidavad et ''seda jama'' ei vaata--ometi kommenteerivad.
M
Minu arust  /   11:00, 6. nov 2017
See saade läheb iga aastaga järjest magedamaks ja oli end juba paar aastat tagasi ammendanud,
J
Jürka  /   11:11, 6. nov 2017
Sina ammendasid ennast just praegu selle ainsa lausega täielikult.
  /   11:14, 6. nov 2017
Minu meelest vastupidi - parodeeritavate skaala on huvitavam ja laiem, stiilid, mida tuleb esinejail tundma õppida ja tabada, on mitmekesisemad, ei ole enam ainult Madonna ja Freddy Mercury, vaid palju erinevaid artiste ja stiile. Ja esitajad on meeldiva üllatusena järjest põhjalikumad, paremini ette valmistunud, keegi ei tule lihtsalt mütsiga lööma. See näitab lugupidamist vaataja vastu. Esimestel hooaegadel oli koomikuid, kes teadsid, et rahvas neid niigi ja alati armastab, nii et eriti ei pingutatudki.
A
aga minu arust  /   11:15, 6. nov 2017
Sina ei otsusta midagi muud kui oma õhtusöögi menüüd...
Saade on väga hea.
N
Noeksole  /   10:22, 6. nov 2017
Võib-olla see Jenkins tegi samuti nalja või paroodiat. Ja Marta Laan parodeeris hoopis paroodiat? Seda enam, et isegi viisipidamisega ooperivärki on paljudel üsna tüütu kuulata.
  /   11:10, 6. nov 2017
Hea kommentaator "Noeksole", palun tippige oma google'i otsingureale Florence Foster Jenkins ja teil on kõik vastused olemas. Siis te ei kirjutaks selliseid kommentaare. Huvitav, kas Eesti inimesed filmiarvustusi üldse ei loe? Alles eelmisel aastal oli ju kinodes suurepärane film, kus Meryl Streep Florence'it kehastas. Kinod olid küll siis rahvast täis, nii head filmi ei näe ju sageli. Aga ju jäi siis kommentaatoril film nägemata ja ajalehti ka ei lugenud. Seda ooperivärki soovitaksin kasvõi youtube'i vahendusel proovida, see ei ole sugugi tüütu, kui natukenegi asjasse süveneda. Praegu on võimalik kinos nautida maailma parimate ooperimajade otseülekandeid. Minge mõnda head ooperit vaatama ja te ei kahetse.
11:10,-le  /   11:16, 6. nov 2017
Sedasorti kommijate "kino" on ainult nutitelefon.
N
Noeksole  /   12:52, 6. nov 2017
Noeksole on üsna irooniline kui midagi või kedagi liiga palju kiidetakse või vastupidi, liiga palju laidetakse. Pealegi kasutasin ma oma kommentaaris sõna "võib-olla".... Niiet ei maksa ilmaasjata ägestuda! Ja oma eelistuste üle jätan endale õiguse ise otsustada. Kindlasti on ka üksikuid suurepäraseid oopereid, milliseid võib tõesti nautida, aga enamikel juhtudel see nii ei ole.
Lõpetuseks, Marta Laan on hea näitleja ja tegi näosaates huvitava etteaste.
J
Jenkins tegi oma asja surmtõsise paatosega, n.ö.siiralt südamest  /   11:28, 6. nov 2017
Marta Laan on malli võtnud filmist Meryl Streepiga peaosas, kus viimane asja üle võlli keeras ja veelkord Marta poolt üle võlli keeratuna pole see üldse enam originaalesineja.
B
babuška  /   11:42, 6. nov 2017
Ta pidigi parodeerima, mitte jäljendama. Võrratult koomiline oli see etteaste ja grimeerijale tänud nende super kulmude eest! Samuti oli vägaväga hea Volkonski, nii esitus, kui ka välimus.
L
Lisaks  /   09:42, 6. nov 2017
Annab Valter Martake punkte ja Marta Valtrile
J
Jürka  /   11:13, 6. nov 2017
Ja kas sul on sellest kahju või?
M
miks  /   09:23, 6. nov 2017
Kas tõesti keegi ei näinud, et Elina tegi väga väga täpselt ja hästi, no oli paim tõesti, aga iga saade pannakse kas Valterile või Martale maksimumpunktid..Mõistmatu.
P
poleks paha  /   11:17, 6. nov 2017
Mina visanuks Marta ja Elina puhul lausa kulli ja kirja, nii et kui oleks Elina võitnud,mõtleksin: Marta pidanuks...
H
Hikkor  /   08:36, 6. nov 2017
Mozard???? pianisti kogu tarkus.
J
Jürka   /   11:14, 6. nov 2017
Kes - Mozart
keel - Mozarti
keda - Mozartit
V
vuhva  /   11:32, 6. nov 2017
ilmselt siiski toimetaja aps
T
taevas appi to 22.23  /   08:12, 6. nov 2017
minu arvamusel on see saade ainus tõeline muusika-nalja-paroodiasaade ja peaks meeles pidama --see on heategevuslik saade, kui mõistus ei võta , nali ja head esinejad ei meeldi --milleks õelutseda.
V
vaataja  /   08:44, 6. nov 2017
Heategevus on hea, aga naljast ja headest esinejatest on asi küll üsna kaugel!
Hinnataks osalejaidki vähemalt õiglaselt, siis oleks see saade isegi nauditav.
Saates hindavad osalejaid Vaarik, kes ise neid osaliselt õpetab ja teab juba ammu, kes mida teeb niiet hindamine pole adekvaatne, kuidas saab žüriis olla üldse eneseimetlejast ülbe Tanja, kes ei ole ise seda saadet võitnud ega ole ka mingi muusikaekspert, tal pole muusikalasit haridustki ja mis suur ekspert on reklaamikorraldajast ajakirjanik Osolin?
Algusest peale on osalejatel ja hindajatel teada, kes keda teeb ja kelle peab võitjaks hääletama. Kuna pole siiani selgeks saadud, kas see on paroodia või tuleb täpselt imiteerida tehtavat, siis see on tekitanud palju pahameelt ja solvumisi nii vaatajate kui ka kindlasti nende Eesti artistide seas, keda on järele tehtud, kus pole tajutud nalja ja mõnitamise piiri. Pole väga vaadatav meelelahutus, kui sinu mõnda lapsepõlve lemmikut nähakse kui veidrikut ja seda veel naljaks peetakse. See saade oma olemuselt on ületanud igasugused piirid - järele tehtavad on suhteliselt tundmatud, Eesti artiste tehakse järele mõnitava noodiga ja žürii on alla igasugust arvstust.
V
vastuväide  /   09:04, 6. nov 2017
kes Osolini ei tunne,ei tea et ta on tõesti täielik ekspert muusika alal, ta tunneb aastaid seda maailma, Tanjal pole jah muusikaalast haridust kuid ta tunneb ja tajub muusikat, ärge unustage et see on parodeerimissaade, parodeerimine tähendab balanseerimist tõe ja näilikkuse piiril ja seda on kõik esinejad teinud, see pole kindlalt üks--ühele, austagem neid,see 3 minutilt laval tuleb suure tööga oma töö kõrvalt.
T
to Vaataja  /   09:26, 6. nov 2017
Palun ärge vaadake seda kui teie meelest kõik nii negatiivne on. Kuidas on teil õigus kritiseerida Osolini, Tanjat , Vaarikut jne. Kas te soovite ise seal züriis istuda? Lihtsalt hämmastav!!! Hea meelelahutuslik saade, head esinejad ja midagi ei ole siin ette teada, ei ole siin keegi solvunud peale teie.
G
GS  /   09:49, 6. nov 2017
Uskumatu, et selline inimene nagu "vaataja" üldse olemas on.
KIndlasti on tal väga raske, nalja ei mõista, üdini negatiivne ja õrna hingega takkapihta.
Alsutuseks soovitan: joo rahustavat teed ja ära vaata televiisorit.
T
to vaataja  /   10:50, 6. nov 2017
palju pahameelt ja solvumist??? mine jaluta metsas värskes õhus, on kasulik. mina näiteks üldse ei vaata saadet või ei loe raamatut, mis tekitab solvumist ja pahameelt.
Tanja ülbe??? anna kannatust, kust selline asi?
N
njaa  /   10:57, 6. nov 2017
Tanjal on muidugi suur muusikaline taju - muusikakoolist saadud hinnangule puudub tal muusikaline kuulmine.
N
näiteks  /   11:13, 6. nov 2017
žüriiliikmed oleks esimesest aastast peale võinud iga hooaeg vahetuda
T
To vaataja  /   12:46, 6. nov 2017
Mis muud öelda kui et kärss oli kärnas ja maa külmunud...
T
to vaataja  /   13:49, 6. nov 2017
Oled uskumatult negatiivne inimene! Hea soovitus sulle, alati on võimalus kanalit vahetada või telekas hoopis välja lülitada. Ühtegi saadet, mis ei meeldi, pole kohustuslik vaadata. Nii lihtne see ongi.
K
kurb  /   08:09, 6. nov 2017
Parim oli Elina, aga kahju, et upitatakse ainult Martat ja Valtrit.
  /   10:49, 6. nov 2017
Elina oli väga hea, aga seekord siiski olid Andres, Valter ja Marta veel paremad.
  /   14:01, 6. nov 2017
Kuidas ainult Martat ja valterit?
K
Kadedus käib asja juurde..  /   07:26, 6. nov 2017
Selles pole midagi iseäralikku ega uut....
M
ma ei viitsi enam  /   07:06, 6. nov 2017
seda saadet vaadata.
0
07.06--le  /   08:03, 6. nov 2017
Teie intelligentsus võrdub Padjaklubi seriaaliga.
N
no  /   10:51, 6. nov 2017
ära siis vaata! Pole mõtet seda siin kuulutada!
M
Miisu  /   06:46, 6. nov 2017
Kriipivalt ülepingutatud esitus, võib—olla sõprade—tuttavate jaoks on lahe. Lülitasin teleka kinni.
K
kas  /   08:00, 6. nov 2017
teleka kinnilülitamisest peab üldsusele teatama?
  /   14:02, 6. nov 2017
Ikka, see ju isegi suur saavutus Miisude kohta.
N
nägin seda  /   06:36, 6. nov 2017
T
To 22.49  /   00:43, 6. nov 2017
Vist palagan juba see saade!!!
F
florence foster  /   00:38, 6. nov 2017
ma käisin eestis koik külad läbi,ja mitte keegi ei teadnud seda nime
O
oioi 00.38  /   08:23, 6. nov 2017
see reis mööda külasid läks kalliks, oleks saanud lihtsamalt, googeldades.
T
Tartust.  /   00:27, 6. nov 2017
Väga, väga vahva! Väga meeldis Marta, kohe väga. Ilus, andekas ja omapärane. Minu kassikene pööras ka pea teleka suunas, kui Marta laulma hakkas ja kuulas, vaatas kõrvakesed ligi pead teine kohe päris lõpuni. Ka kõik teised esinejad meeldisid ja olid huvitavad ja nauditavad. Kõigile, suured tänud nii ilusa õhtu eest! Nüüd rõõmsalt heade emotsioonidega voodisse.
Ü
Üks vanaema.  /   00:22, 6. nov 2017
Lihtsalt fantastiline esitus :-) Te olete seal kõik väga tublid aga muidugi oleneb, keda järgi teha.
S
Säuts  /   23:17, 5. nov 2017
## Täna tundub isegi reklaam hingekosutusena ##
Z
Z  /   23:07, 5. nov 2017
Marta on parim ja andekas.
&
&  /   23:06, 5. nov 2017
Marta on ülihea.
V
võrdlus  /   22:55, 5. nov 2017
Ita Ever tegi lavastuses Jenkinsit oluliselt paremini.
E
ei tea ühti  /   11:20, 6. nov 2017
Oli ka tema ealine...
M
Ma  /   22:53, 5. nov 2017
ei tea, kas see laulja mõnitus oli nüüd tõesti võitu väärt ja jube naljakas? kuulus pigem samasse andetusse kategooriasse nagu Marta esimeses saates mõnitatud Länikki? mõttetult upitatud andetu näitleja
  /   23:23, 5. nov 2017
Kuidas mõnitus?
E
ei maksa pahandada inimesega  /   08:06, 6. nov 2017
kes ei tunne head saadet ära ega saa huumorist aru!
M
Mõnitamisest oli asi kaugel  /   08:07, 6. nov 2017
Florence Foster Jenkins oli põhimõtteliselt maailma esimene punkar, kes laulis nii nagu oskas ja tal oli jumalast pohh, mida teised sest arvavad. Seega ehtne ja klassikaline punk, kus igayks mängib ja laulab nii nagu tahab.
K
Kuulaja......amateuur......  /   22:27, 5. nov 2017
1/3 valesti !!
H
Halloo  /   22:35, 5. nov 2017
Kui te ei tea, siis palun kasutage google'it ja saate teada, kuidas laulis Florence Jenkins. Marta oli haruldaselt hea oma paroodiaga. Aga täna olid tegelikult ka teised taas väga head. Ei vedanud neil, kel tuli lihtsalt hea laulja ja hea lugu maha laulda. Kuid Andresel, Valtril, Elinal ja Martal oli täna, keda ja mida parodeerida.
T
to kuulaja....  /   22:49, 5. nov 2017
appi kui hea, kas nii loII inimene, kes selle kommi kirjutas, on päriselt olemas :D või oli see iroonia? tegelikult oli ju 3/1 valesti :D
  /   22:52, 5. nov 2017
Mismõttes valesti?
:
:-)  /   00:24, 6. nov 2017
Aitäh, kes selle laulja nime siia üles pani. Nüüd saab videost vaadata originaali.
N
Nii on.  /   10:31, 6. nov 2017
Näed siis, inimene ei saanud arugi, mis selles laulus naljakas oli :-) Kui inimene ise viisi ei pea, ega siis saagi aru.
Vaatasin originaalvideot ja tõesti, see naine laulab veel õudsamalt. Jube naljakas ja Marta oli tasemel :-)
  /   11:17, 6. nov 2017
Muide, kommentaator :-) kell 00.24, artiklis on nimi olemas, võiks soovitada lugemist, enne kui kommenteerima asuda :)
W
willlu  /   22:27, 5. nov 2017
lõpetage see jama ära
S
Soovitus  /   10:31, 6. nov 2017
Müü telekas maha!
V
viska aknast alla  /   12:00, 7. nov 2017
kes ikka sellist telekat tahab mis sulle halbu saateid näitab!
.
.,  /   22:23, 5. nov 2017
Upitatud koos oma elukaaslasega aga teised toredad osalejad tagumises otsas kes kohtunike poolt pole soositud on super toredad ja lahedad ja edu neile kõiges sest finaalis osalejad on juba ette otsustatud
  /   22:53, 5. nov 2017
Minge magama, kas teie õeluseplaan pole juba tänaseks täidetud. Või ärge toppige oma nina asjadesse, mis teile ei meeldi.
O
on selle 22.23 kommentaar  /   08:19, 6. nov 2017
tingitud lihtsalt õelusesest ja kadedusest et keegi teeb seda mida tema ka tahaks, aga takistab vastav andepuudus.