Foto: Erlend Štaub
Helen Pentsa | Video: Erlend Štaub 5. november 2017 21:17
„Uskumatu, kuidas ta liigub!“ ahhetas näosaate meeskond lava taga Andres Dvinjaninovi esituse ajal. Andres tantsis  USA electro-pop koosseisu LMFAO laulu „Party Rock Anthem“ järgi nagu homset polekski.

Andres Dvinjaninov liikus ja kargles laval nagu 20aastane poiss. Ta tunnistab, et tantsu õppimine oligi kõnealuse numbri juures talle kõige raskem. „Siin on sammukesi, mis ritta tuleb ajada, päris palju. Ja see oligi päris raske. Kilosid on läinud juba mitu tükki – hetkel kahe nädalaga neli,“ räägib ta.

Ka võhma on näosaate mölluga kõvasti juurde tulnud. „Raivo E. Tamme tuuakse mulle eeskujuks juba päris tihti. Ma hakkan aru saama, miks ta triatlonile läks – kui siin selle näosaate oled lõpetanud, on selline tunne, et mis see triatlon siis ära ei ole,“ ütleb ta.

„Kui kerida aega tagasi 30 aastat või isegi rohkem, meeldiksin endale väga,“ naerab Andres Dvinjaninov, kes kehastas tantsumuusikaansambli LMFAO solisti. „See sobib mulle seepärast, et see tekitab paljudes inimestes positiivset reaktsiooni. See on ju tore,“ sõnab ta.

Kõnealuse koosseisu nimest Andres varem kuulnud polnud. Küll aga tuli hiljem uurides laul tema jaoks tuttav ette küll. „Seda nimekombinatsiooni nägin esimest korda. Küll aga fännas poeg mõned aastad tagasi seda,“ sõnab ta, et lugu kuuldes meenus talle, kuidas lapsed õhtuti teleri ees loo taktis tantsisid. „Aga mulle see lugu esimese hooga väga ei meeldinud,“ muigab ta.

Vaata täpsemalt Õhtulehe videost!