Eesti uudised

Limusiinisõidu ootamatu lõpp: joobes naisel tuli külmal sügisööl mööda maanteed koju kõndima hakata (106)

Geidi Raud, 1. november 2017, 13:50
<p>ÜKSINDA KÜLMAS ÖÖS: „Olen nii õnnelik, et elusana koju jõudsin,“ ütleb Silva, kes jäeti tühja telefoniga Tartust paarkümmend kilomeetrit eemal asuvasse ööks suletud tanklasse.</p>Foto: Aldo Luud

Tartus pidutsenud ja limusiiniga ringi sõitnud purjus noored läksid ööl vastu laupäeva sedavõrd tülli, et üks naistest nõudis poolel teel Tartust Põltsamaale, et ta viivitamatut autost välja lastaks. Neiu jäetigi Laeva tanklasse, kuid kuna tankla oli suletud ja telefoni aku tühi, ei jäänud tal muud üle, kui jala Tartusse kõndima hakata. Samal ööl leiti Tartus  surnuks külmunud arstitudeng. 

„Maantee oli kottpime ja tee libe. Mul oli seljas õhuke pluus ja suvejope. Ma kardan pimedust ja mul oli seetõttu hirmus raske hingata. Pealegi olin ka veel alkoholijoobes,“ räägib 30-aastane Silva (nimi muudetud). Laeva tanklast Tartusse on natuke pikem kui 20-kilomeetrine teekond.

Kõik sai alguse sellest, kui Silva otsustas reede õhtul Tartus peole minna. Tuttav neiu Annika (nimi muudetud) pakkus talle Retrolegendi kontserdile tasuta piletit. Peole jõudes liituski Silva Annika ja tema kallimaga. Kuna aga noorpaari silmad olid peaasjalikult teineteisel, siis hakkas Silval igav ja ta läks minema. 

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee