114 kommentaari

E
EE....  /   12:10, 8. jaan 2018
See monika loputsjak ,paras l... !!!!
M
Monika  /   18:56, 6. jaan 2018
Marx. Sa suur teadja. Ole hea ja vôya uhendust ja vaatame kes raha vãlja petab. Kyll sa tead kuidas yhendust vôtta kui mu nime tead.
  /   18:55, 6. jaan 2018
Monika
M
Marx  /   13:39, 3. nov 2017
Oh isssand! Kas ma saan nüüd õigesti et see sama piff lasi ennast veel fotograafil ekstra pildistada ka:D Pildil on igastahes Monica voi Monika Loputsjak ja ma võin kindlalt välta ,et tema elustiil on meestelt raha välja petmine.Suhtleb ainult selliste meestega kellel on rahanatukest ja kes annaks talle raha.Uskumatu kui madalale võib inimene langeda ja niimoodi rahva ees tähelepanu püüda.
T
Teadjamees  /   14:00, 2. nov 2017
Jah, lolle ei külvata ega künta, samuti ka vaimust vaeseid inimeseloomi. Ja anna lollile veel viina...siis on madistamast esmaspäeva hommikuni.
A
aix  /   11:45, 2. nov 2017
kuidas saame rääkida,et hoolige kõik teineteisest,olgugi,mis omavavel teinekord on ütlemist.Autojuht ei anna siiski aru,kui ei hinda milline on hetke olukord ja jätab inimese sellises olukorras otseses mõttes hätta.See inimene on teada ja ta tuleks ka sellise tulemuse eest vastutusele võtta,siis hakkaksid ka kõik hoolivalt suhtuma.Ärge kunagi olge nõnda ülbed,sest elus ei tea keegi,mis teda ennast ees võib oodata.Hoolige teineteisest,siis on ka teisse suhtumine parem .
K
kuhu  /   15:28, 2. nov 2017
jääb inimese enda vastutusvõime? tšikk nõudis ju ise, et ta sinna jäetaks? õppetunniks võiks olla, taas ja veelkord: ära joo, kui pea ei kanna! alkohol EI OLE esmatarbekaup ega võõrandamatu inimõigus, vaid arukate inimeste jook.
T
Tanel  /   08:58, 2. nov 2017
Loo moraal on see, et ärge jooge end umbjoobesse.
T
Teadja  /   08:02, 2. nov 2017
Mina arvan et see kes tanklas maha läks tahtis lihtsalt raha välja pumbata limu tüüpide käest aga ei läinud õnneks!
B
Bussijuht  /   04:40, 2. nov 2017
Tubli tüdruk et teepeale ei jooksnud, hääletas ilusasti teele paigaldatud piirde postide taga. Meeleheites inimese kohta suutis jääda arukaks . Oleks ju võinud hoopis ullusti see lugu lõppeda .
Sel ööl hoidis Jumal nii mind kui teda !
K
Kristiina   /   03:47, 2. nov 2017
Jälle nimed muudetud süütus olukorras. Ootake toimetus. Kord ma plahvataan räägin kõik nagu.
T
Teadja mees  /   23:05, 1. nov 2017
Annika ehk siis Kaari Ann Facebookis...
Tartu Limusiin on aegadest peale selline põlve otsas tehtav äri.. Küll on juhid ülbed ja see omanik Metsik on ju ise ka mitte kõige teravam pliiats. Linnavahel käib oks laiali nagu oleks ülelinna võll, tegelikult pole mitte keegi. Üritab kõike teha aga välja ei tule miskit. Lisan siia ka tema limusiini lehe.. siis teab Tartu rahvas, kust eemale hoida... :)
https://www.facebook.com/tartulimusiin/?ref=br_rs
  /   09:58, 2. nov 2017
hhaha siin pole vist muust enam kellelgi kinni haarata ja hatakakse kedagi kellegi kehahoiakupärast kommenteerima. To teadja mees midagi sa ei tea kui sa seal limus ise ei viibinud ju :D:D
M
Margit  /   11:36, 4. nov 2017
Täiesti õige kommentaar Aivar Metsiku kohta.Väga ülbe, jutt on tal hea, naistega käitub just nii.Tal ei ole teisest inimesest sooja ega külma.Tean, et selle limusiini ostuks meelitas teise noormehe käest raha välja, kes võttis pangalaenu.Pidid koos äri tegema, auto kirjutas enda nimele kavalusega.Endal tal oli ainult natuke raha.Ei saa see noormees mingit tulu sellest mustast ärist, on ainult pangalaenu võtja Metsikule.Veidike on maksnud tagasi talle suure nõudmise peale, autopesu äri Tähe tänavas pannakse tal ka kinni.Kardan, et see poiss jääbki oma rahadest ilma.Kahju, sest tegemist on suure summaga.Hoiatan, et hoidke sellest mõttetust mehest Aivar Metsikust eemale, muidu saate rängalt petta!
S
Silva  /   21:52, 1. nov 2017
ANNIKA Praegu ûritad sa lihtsalt päästa Tartu Limusiini ehk oma elukaaslase mainet. Mite keegi ei hakanud mind mônitavale inimesele vastu. Autost välja soovisin ma Käreveres. Ja kui laevas peatusite siis se mônitav hãrra lausa käskis mul autost lahkuda sest tema maksis Põltsamaa sőidu koju minemiseks. Kui olete oma teo teinud siis pole vaja valetama hakata. Ja mite keegi ei istunud minu kôrvale käsi ôlal lohutama nagu sa väidad. Artikkel on tôesti valesti kirjutatud ja seda môlema osapoole poolt.
K
Kui mees oleks tanklasse jäetud  /   21:03, 1. nov 2017
ei oleks seda atiklit isegi kirjutama hakatud. Naised ei tee ju iialgi midagi valesti ja ei valeta ka kunagi.
Ô
Ôieti vôi valesti  /   21:56, 1. nov 2017
aga erinevalt mônest mehikesest surnuks ei külmunud.
N
niih  /   20:22, 1. nov 2017
Purjus naine on ikka jäle .
M
Mari Muidu  /   20:05, 1. nov 2017
X
XXX  /   20:01, 1. nov 2017
paras li...e.
P
pašakott  /   19:22, 1. nov 2017
Ise 30 aga käitub nagu 13. Ptttüi!
Kui juua ei oska - joo kodus. Mina joon oma kodus palju tahan, kellega tahan, mida tahan ja kunagi ei juhtu midagi ebameeldivat. Lisaks on intelligentne seltskond!
Q
Q  /   19:07, 1. nov 2017
Ta ise käitus kui16 aastane ,olles 30. Aeg oleks täiskasvanuks saada.
L
lugeja  /   19:03, 1. nov 2017
kunagi ammu võtsin purjus neiu peale. viisin ta koju. ei öelnud isegi aitäh. läks uksest välja ja virutas sellise pauguga ukse kinni, et sinna võis tihend puruneda. pärast kodus avastasin aga, et seal kus ta istus oli auto iste märg. hea, et paksemat asja ei teinud sinna.
P
paul (nimi muudetud)  /   19:05, 1. nov 2017
märgistas lihtsalt territooriumi
L
Liisu  /   18:38, 1. nov 2017
Loll eit! Ise joob ennast täis, hüsteeritseb ja siis nõuab, et ta välja lastaks ja nüüd tuleb hädaldama. Oleks võinud mõelda natuke et mis temast saab kui ta pannaksegi maha ja oma eidetsemise tagasi hoida. Oma süü. Piinlik on nüüd tulla ajakirjandusse ulguma.
  /   18:34, 1. nov 2017
Eestimaa mölakad teedel -ajud teede peal või neid üldse pole rullnokad
M
mauno (nimi muudetud)  /   18:33, 1. nov 2017
võtsin aastaid tagasi sellises tujus naise pimedas peale. jäi teine tagaistmele täiega magama. lamas ära minu prouale ostetud tordi ja assortiist jäi ka liistak järgi. tagatippu sain veel tartus sõimata kui üles ajasin ja selgita kuidas ta minu auto peale sai jne. selle mõned lasevadki peenega kahtlastest hääletajates mööda
K
Kui pea ei jaga, siis jalakesed korrutavad  /   18:22, 1. nov 2017
Juua tuleb vähem, see ongi kogu lookese moraal.
V
vanasõna  /   18:19, 1. nov 2017
1, Rumal pea on kehale nuhtluseks! (aga ilmselt ka purjus pea)
2. Kui ei jaga pea, siis peavad jagama jalad!
Nii et tuligi pimedas ja külmas sügisöös mitukümmend kilomeetrit linna tagasivantsida. minu kaastunne jääb antud juhul küll ära.
  /   18:14, 1. nov 2017
Naisterahvas ronib esiteks vintispäi õhtusel ajal mingisse võõrasse masinasse, seejärel nõuab mitukümmend kiloeetrit linnast väljas pimedas kolkas ena väljalaskmist ning lõppkokkuvõttes läheb seiklema tühja mobiiliakuga. Pimedas sügisöös. Mõistus, tmõistus, tule koju! Et mida sellist välja mõelda, selleks peab küll roppu moodi purjus olem. kui mitte enamat ja krõbedamat öelda. Nii et minu poolt mitte mingit haletsust, ohkimist, pisaraid ega kaastunnet.
N
No näed  /   22:00, 1. nov 2017
aga ellu jäi. Teine seikles ööbimiskoha juures ja mobiili aku oli täis ja ikka otsustas surnuks külmuda. Mis sest et oli nagu meessoost.
!
!  /   18:03, 1. nov 2017
Tunnistan ausalt,üles, et mina kah ei soovi ühtegi joobnud inimest oma autosse võtta. Ja kui tegu on veel vintis naisega, siis võivad pärast tulla igasugused õhust võetud ahistamissüüdistused, väljapressimised j.n.e.
Ja kusagilt metsa vahelt pimedas viipavat naist peale võtma hakata on üldse üks riskantne tegu. sest kes garanteerib, et viipaval tüdrukul seal 2-3 tursket selli põõsa varjus passimas pole? Eks ole selliseidki asju esinenud ning tark õpib teiste vigadest.
S
Sass  /   17:39, 1. nov 2017
Analoogne juhus. Sõitsime seltskonnaga Tallinnast Tartusse. Üks tütarlaps oli ennast päris korralikult "tankinud" ja katus hakkas sõitma. Nõudis kohest masina peatamist ja tahtis maha minna. Tagasi autosse tulekust keeldus. Kuna olime keset suurt tühjust, siis tõmbasime ta peale tulutut targutamist lihtsalt autosse. Siis sai hüsteeria uue hoo ja ühel hetkel oli tal telefon peos ja karjus et ei lasta autost välja ja teda tahetakse vägistada. Kuna kõne reaalselt 112te toimus siis haaras üks seltskonnas viibijaist samuti telefoni, helistas ka 112 ja teatas eelmise helistaja telefoni, meie auto numbri, marsruudi, umbkaudse asukoha ja tütarlapse ebaadekvaatse seisundi. Häirekeskus andis ka täpsustatud andmed politseile edasi ja varsti toimuski kohtumine mundrikandjatega. Tütarlaps toimetati nende masinasse, kuulati meie seletus ja läksime laiali. Järgmisel päeval saime kaineks saanud tütarlapse kõne, et kas keegi saab teda Tartusse tuua. Oli autos ja jaoskonnas kah lamenti löönud ja viidud kaineks magama. Seega kui te ei taha, et purjus hüsteerikuga midagi juhtuks, keelduge laskmast tal suvalises kohas oma teed minna laskmas ja varuge pigem aeg politseiga vestlemiseks. Uskuge, lõppkokkuvõttes palju targem valik
L
lugeja  /   19:27, 1. nov 2017
Tublid. Inimene on inimene, kuigi ta vahel kaotab alkoholi juues mõistuse.
A
Annika  /   22:42, 1. nov 2017
Kui me oleksime teda seal autos vägisi kinni hoidnud siis oleks ikkagi lugu ilmunud aga hoopis sellises võtmes, pealkirjaga:``Limusiiniga seltskond hoidis keset maanteed autos kinni süütut tütarlast.`` Alapealkirjaks oleks ilmselt tulnud seesama jutt, et neiu arvas, et seal tema elu lõppebki.
Sellisel juhul oleks politsei kommentaar hoopis selline, et Eesti riigis ei tohi kellegi vabadust piirata ning seltskonna käitumine on taunitav, sest neiut hoiti omavoliliselt vägisi kinni...
  /   17:35, 1. nov 2017
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
  /   17:32, 1. nov 2017
see oli ju naisjoodiku oma tahe ja soov Mida ta nüüd halab? Korrali naine ei joo end pilvituks ja ei kisu riidu Mik sta siis muidu sealt limust välja kupatati Lollile lolli palk Aga 20km maanteel kulub jotale väha ära Lööb pea kaineks ja saab sooja ka. Elus tark ikka õpib om avigadest Agae selle isendi puhul kahtlen.
K
Kai  /   17:32, 1. nov 2017
K.J.Peterson läks jalgsi Tartust Riiga ja ei halanud midagi. Olid ajad ja teistsugused inimesed...
K
Kommentaar.  /   17:28, 1. nov 2017
Üsna vastikud naised, kes purju jäädes agresiivseks muutuvad. Olen isegi mõnda sellist kohand.
E
ex  /   17:18, 1. nov 2017
tule taevas appi 30 aastane naine laks seltskonaga kaasa ja ei teadnud mis voib teda ees ootada.Mul on ka kolm tutart ja ma olen koigile selgeks teinud ,et kui vooraste inimestega kaasa[eriti meestega] lahed siis pead teadma millega sa riskid .
K
Kalm  /   16:44, 1. nov 2017
Ma ise kannan "igaks juhuks" vahetuspesu , salli , hambaharja ja veel ... alati kaasas ,aga tasuta transpordi ajal kodusse hoian oma suu ikka kinni .
S
siim  /   16:14, 1. nov 2017
see on minu kiisu
R
Rnx  /   16:46, 1. nov 2017
Sorry dude, tunnen kaasa. Päris valus laks, kui selline "saabas" peaks enda oma olema 😂
S
selge  /   19:40, 1. nov 2017
öeldakse, kuidas peremees, nii ka loom.
N
noor inimene  /   16:10, 1. nov 2017
mida halad. olen peolt tulnud ka 35kilti. see nüüd esilugu. täitsa pekk.
J
jajah  /   16:50, 1. nov 2017
Soojal suveööl tulid,muidugi.
S
Saar  /   15:51, 1. nov 2017
Pidul pea meeles kolm kriteeriumi. Kui kas või üks nendest sulle ei klapi, tuleb endale aru anda, mida ma teha ei tohi, mida tohin ja need on: AEG, KOHT ja KELLEGA. Mõtesea need endale lahti.
P
Peet  /   17:03, 1. nov 2017
ok, mõtesean
J
JÄLLE 1...  /   15:48, 1. nov 2017
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
E
eriti veel  /   16:01, 1. nov 2017
tujukas naisjoodik.
A
Annika  /   15:43, 1. nov 2017
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
  /   17:08, 1. nov 2017
to Annika (nimi muudetud)
Aga kujutle end nüüd nende meeste nahka, kelle kohta samasugune käoga kaasreisija väidab, et ta ahistas.
Mees lüüakse risti kohe. Ilma juurdluseta. Ilma kohtuta.
A
Annika  /   22:34, 1. nov 2017
Jah, tõepoolest selliseid olukordi on ju olnud ning mehi ei kaitse sellises olukorras mitte keegi. Paar aastat tagasi leidis Soomes aset juhtum, kus üks naisterahvas pressis niiviisi meestelt raha välja, et süüdistas neid ahistamisest ja selleks, et naisterahvas politseisse ei pöörduks, tuli meestel maksta. Julm!
A
Annikale(nimi mudetud)  /   22:11, 1. nov 2017
Siit tuleb omad järelduset teha ja edspidi peoliste nimekirjast selline isik maha tômmata, kellest alkohol saab nii kergesti jagu.
T
to Annika  /   16:36, 2. nov 2017
Sa Annika ei saa olla üdinisti haldjake ja hea inimene, kui sa lased mingil 20aastasel jorsil 30-aastast naist sõimata, naerad läkerdades kaasa ja siis ta veel üksi suletud tankla juurde maha jätta. Ka ütled sa, et limusiinijuhil ei või oma arvamust olla. Tunnista, et sa oled ise ka süüdi ja siin loos sõimab pada katelt. Kasva suureks ja hakka oma tegude eest vastutama!
P
Pm  /   13:47, 3. nov 2017
:D issanda püha püss! Kas üldse keegi saaks kellegi teise sõnade ja käitumise eest vastutada? :D ei saa ju. ``Kui sa lased 20 aastasel jorsil 30 aastast naist sõimata`` :D Kas keegi saab LASTA üldse kellelgi midagi teha :D hahahahaha, Annika pea püsti ja muideks päris jube on lugeda kui loll saab ikka see loo kangelane olla:D sul peaks rämedalt mark olema
T
Tädi  /   15:37, 1. nov 2017
Anna jumal mõistust. Oleks politsei välja l
kutsunud ja siis räuskama ja kaklema läinud poleks koju jõudnudki. Üks pauk ja kaput.
V
Vanamees  /   15:30, 1. nov 2017
Ise tahtis ju maha minna !!! Head teed !
B
Brita  /   15:23, 1. nov 2017
ooot ! mis see siis oli nüüd ?! teavitati avalikkust juba täiesti uuest Lumehelbekeste "levelist" ? oi aeg jah :=D ikka näe suudavad üllatada ! meie nooruse pidude ajad olid 80- ndatel. maakad nagu me olime. sai ikka pikki pikki vahemaid käidud. nii suvel kui talvel . ei tulnud siis sellepealegi. et see miski "UUDIS" oleks . oh aegu - oh kombeid !
  /   15:38, 1. nov 2017
No tegelikult juhtus ka siis surnukskülmumisi, keegi jäi teeserva hange/kraavi magama ega ärganudki enam. Selliseid kurbi lugusid on olnud igal ajal.
J
Jh  /   20:04, 1. nov 2017
Delfit polnud lihtsalt
R
ruts  /   15:22, 1. nov 2017
Väga vastik lugu. Miks küll noored naised end nii umbe tõmbavad, et jäävad pimedale maanteele johmas peaga tuiama? Ja kui õnnetus käes, siis kesse tegi? Ise tegi ju! Kes käskis lakkuda? Kus nüüd see naiseväärikus? Ole ise väärikam, siis koheldakse ka sind väärikamalt.
N
Nukits  /   15:22, 1. nov 2017
Kas 30-ne neiu siis õppis sellest "seiklusest" ka midagi?
T
to nukits  /   15:48, 1. nov 2017
neiueas on inimene veel ullike ja kogenematu, vaja veel palju prallesid ja tülisid öösel korraldada, siis ehk mõistus tasapisi tuleb.
..tegelikult häbi sellisele, tavaliselt ollakse selles eas mitme lapse emad ja annavad aru oma tegemistest.
P
pliuhkam  /   17:25, 1. nov 2017
mu arust kõige veidram, et 30aastane NAINE on piisavalt l-o-l-l ja end ise meelega sarnasesse situatsiooni asetab! neiu - see on pigem 15-20, ok kuni 25 noor lollike, kellega võib kogenematusest ja seltskonnas teistega sarnaneda soovimisest taoline jama juhtuda. 30ne küll mingi rumal neiu ei ole. see on sama, kui kuskil tutvumisportaalis 50aastased "noormehed" otsivad noort tibi, et oma langema-kippuvat ego upitada
E
Ehh  /   15:14, 1. nov 2017
Miks peavad ja kuidas saavadki teised täiskasvanud inimese eest vastutada, saage suureks.
  /   15:10, 1. nov 2017
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
  /   15:10, 1. nov 2017
*tudengi
D
Diagnoos  /   15:02, 1. nov 2017
Selles vapustavas käsitluses on limusiinijuht ainsana süüdi. Purjus ossid, pihvid kõik ilmsüüta olendid, nagu vastsündinud, kätel kandmist vajavad, sinisilmsed imikud. Joodikut ei pea keegi kaitsma joodiku enda eest. Sellist seadust ei ole olemas. Loost on veel puudu lause, et klient on alati kuningas.
H
hulgus  /   14:59, 1. nov 2017
tatt ära laku kui pea ei kanna
T
tegelikult  /   14:58, 1. nov 2017
Purjus naised on kõige hirmsam ja jäledam kontingent, ka tuttavate ringis.Paras, sai õpetust.Olen isegi selline "Silva" olnud, tänaseks tänan saatust,et hullemat ei juhtunud ja öösel peale võtnud autojuhid eranditult i n i m e s e d on olnud!
J
Just  /   15:11, 1. nov 2017
Võtsid mul lausa sõnasõnalt sõnad suust.
E
ema  /   16:06, 1. nov 2017
olge emad valves, et teie tütardest silvasid ei saaks. akupank kaasa alati ja kodunt väljudes peab ema teadma kuhu poole ta silva tüürib.
1
14:58 -le  /   19:31, 1. nov 2017
Ei ole näinud ka ühtki meeldivat purjus meest.
1
12332  /   14:55, 1. nov 2017
Minu arust meil on tegemist oktoobri lõpu ja novembri algusega. Kui inimesed on nii mõtlematud ja rumalad, et siidikleitidega veel õues käivad, siis on see nende endi mure, kui külmetama peavad. Täiskasvanud inimestel peaks ometi nii palju mõistust olema peas, et oskaks temperatuure vaadata ja oskaks riietuda vastavalt? Ei loe siin see vabandus, et arvatakse, et saadakse autoga uksest ukseni ja selletõttu ei peeta vajalikuks riietumist.
5
58  /   15:29, 1. nov 2017
no aga ega uhutud pesus mingit lööki ka pole ju,
B
babuška  /   17:30, 1. nov 2017
HA,ha, haaaa....
H
Heh  /   15:43, 1. nov 2017
Samas delfi nimetas eile 33-aastast keskealiseks.
H
Heh  /   15:46, 1. nov 2017
Sry, valele kommentaarile läks see vastus.
T
tuutu  /   14:53, 1. nov 2017
Ummm, ah me oleme nüüd nii kaugel, et 30-aastast nimetatakse neiuks. Tule taevas appi! 20-aastased on siis lapsed või? Aga miks siis juba 16-aastaselt valida tohib? Alkoholi tarbida ei tohi, aga valida tohib. No see selleks. Mõnel on juba 20-aastaselt laps aga teine on 30-aastaselt neiu, kes end maani täis joob. :)
M
mina  /   15:14, 1. nov 2017
ei ole. 20 aastane on noor naine :D Ja 30 on neiu 40 on tädi ja 50+ ... no täitsa vanamutt
O
oled tuutu jah!  /   15:41, 1. nov 2017
Tänapäeva noortel on pikendatud lapsepõlv. 30-aastased on alles teismelised võrreldes poole sajandi taguste samavanade vanuritega :)
H
Heh  /   15:45, 1. nov 2017
Sama delfi nimetas eile 33-aastast keskaealiseks.
M
mina  /   17:30, 1. nov 2017
Kuna mu eelmine kommentaar ei läinud ülesse- aitäh õrnahingeline mode, kes sa end puudutatuna vist tundsid- siis proovin uuesti.
Tänapäeval on 20 aastane- noor naine, 30 aastane-neiu, 40 aastane-tädike ja 50 ning üle v ana mut t :D Nii on meedias viimasel ajal hinnangud
?
?  /   14:50, 1. nov 2017
Kas tegu pubekatega? Vahet pole, ühtegi inimest niimoodi autost välja ei lasta, teatagu politseisse, kuo soovib. Tundub, et kellegi selles seltskonnas polnud kainet mõtlemist.
E
ebaseaduslik  /   15:00, 1. nov 2017
vabaduse võtmine on ränk kuritegu. Politseinik ajab totrat ideaaljuttu.
P
Pets  /   14:42, 1. nov 2017
Joo vähem ja ronid siis kaasa igale poole. Lammas
T
toi  /   14:38, 1. nov 2017
Aga sina ise ära tee oma elu keeruliseks!
P
Politseile  /   14:37, 1. nov 2017
Ja kui ta seal autos hüsteeritses ja ebaadekvaatselt käitus, ei või kindel olla, et ta näiteks autojuhist poleks kinni haaranud. Siis oleks võinud auto juhitavuse kaotada ja kõik need noored oleksid kas surnud või haiglas. Praegusel juhul kindlustas autojuht vähemalt ülejäänud seltskonna turvalisuse.
J
Joppenpuhh  /   14:54, 1. nov 2017
Sa pole vist enne limusiiniga sõitnud?
Juhti on väga raske haarata. :D :D
T
Tegelikult  /   15:02, 1. nov 2017
ei oleks pidanud seda naist Tartus autosse votma kui ooklubi oli Tartus ja naine elas Tartus. Tartus on rohkem tanklaid oosel lahti kui naine ei tahtnud veel koju minna.
M
Mamma  /   14:35, 1. nov 2017
Teinekord lae akut enne kui orgiale lahed!
A
ahahaaa...  /   14:34, 1. nov 2017
Ma kõnnin nii iga öö ja ei taha ma küll mingit abi, et keegi mind koju sõidutaks. Kas tänapäev ei suudetagi enam pikki vahemaid isegi mitte korra elus kõndida ja minnakse sellega meediasse, et kui raske mul oli???? Ma saan inimesest aru, aga ma ei saa aru milleks seda vaja meedias rääkida nagu see oleks olnud maailmalõpp? Kuhu me jõudnud oleme oma auto armastusega?
A
Ants  /   15:25, 1. nov 2017
Laeva tanklast Tartusse ?! Teoreetiliselt ja suvisel soojal ajal kõnnib muidugi ära. Aga antud hetkel antud tingimustes ... oleks tiba raske.
K
Kristjan  /   14:33, 1. nov 2017
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
H
hmm  /   14:50, 1. nov 2017
Kus sa seda ilu näed? Või arvad, et artiklit illustreerivat pilti käis fotograaf tegemas selsamal hetkel seal kohapeal? Niipalju akut oli, et fotograaf kohale kutsuda? Tegi pildi ära ja sõitis minema, jättes printsessi külmetama? Kas sa oled vaba...? Loe teksti, analüüsi naisterahva käitumist ja saad isegi aru, et ta ei saa hõivatud olla... :D Vestelda sellisega...millest?
T
to hmm  /   14:55, 1. nov 2017
Fotograaf käis selle neiuga Laeva tanklas fotot tegemas teisipäeva õhtul.
M
Mädanik  /   14:53, 1. nov 2017
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
O
ok  /   15:17, 1. nov 2017
purjus peaga võib igasugust rumalust pakkuda, aga kainelt öelda, et üks on parem kui teine? pole mõtet midagi pakkuda, sest tunded kas tekivad või ei teki. ja kui tekivad, siis saavad sellest enamasti mõlemad aru, olgu siis sama-või erisoolised
K
Kristjan  /   15:15, 1. nov 2017
Võiksime seda ...koos teha.
K
kuule  /   15:58, 1. nov 2017
äkki teised tahaks ka otsa märjaks saada egas sa ainuke
M
mina  /   14:31, 1. nov 2017
30 aastase kohta mõistust ikka vähevõitu, soovitan lihtsalt vähem juua...
J
jube  /   18:47, 1. nov 2017
kui selline äpukas kunagi veel lapse saab.
M
mis  /   14:29, 1. nov 2017
30 või 15, mis see vanus oligi?
M
mina  /   14:27, 1. nov 2017
30 aastane joob end ööklubis pildituks, hakkab räuskama ja siis hädaldab, et tema tahtmisele järele anti? No mida veel!? Kas selles vanuses inimesel ei peaks juba aru peas olema...
Nii rikas seltskond ,et rentida limusiin, oleks võinud sel juhul ka taksosõidu kinni maksta sellele vingatsile. Kellel tegelikult võis isegi see taksoraha endalgi olla ,lihtsalt keegi oleks võinud helistada taksofirmasse.
Lumehelbekesed...
K
kuri  /   14:24, 1. nov 2017
võib-olla lakuks veidi vähem, siis ei satuks ka sellistesse situatsioonidesse?
C
Cj  /   14:23, 1. nov 2017
Ajakirjandus on alla käinud.
L
loll inimene  /   14:20, 1. nov 2017
löönud tankla akna katki ja oh imet, varsti oleks saabunud soojak kohale
T
Trikster  /   14:18, 1. nov 2017
Naisel on õigus öelda ei. Ei taha enam autos olla, tahab maha-kohe. Autojuhi asi ongi kohe nii teha. Naine teab ise mida teha. Ka ülejäänutel on õigus mitte taluda hüsteeriat. Pimedal teel nad naist autost maha ei lasknud. Loobusid vabatahtlikult oma õigust kasutamast. Neid võib kahtlustada sadistlikul viisil purjus hüsteeritseva naise vaatlemisega meele lahutamises. Järgmine kord siis kohe kahe jalaga bremsi, uks lahti ja aidaa!
V
vabakasvatuseviljad  /   14:18, 1. nov 2017
Hakkab tulema , hakkab tulema.
I
Ikka   /   14:39, 1. nov 2017
ei suuda inimesed teha vahet väljenditel vabakasvatus ja kasvatamatus.
S
see ju  /   15:46, 2. nov 2017
pärit neilt vabakasvatamatuse viljelejatelt, kes oma meetodit (õigemini selle puudumist ja sula laiskust) vabakasvatuseks nimetavad. tegelikult oleks päris huvitav teada, kui paljud pered TÕELIST ja tulemuslikku vabakasvatust praktiseerivad.
  /   14:15, 1. nov 2017
tasuta teenus ei meeldinud ja kuri ka veel takkajärgi. kas ema ei õpetanud, et võõraste onudega kaasa ei minda?
S
see on see  /   14:14, 1. nov 2017
sooneutraalsus, keegi ei austa ega arvesta kellegagi.Mehed räägivad naistega nagu meestega ja naised nagu mehed.Kasvatamatus ruulib.
M
M  /   14:10, 1. nov 2017
Lehes kiunumise asemel võiks parem kodus häbeneda oma täis peaga skandaalitsemist. Tänapäeva noortel ei ole aga muidugi häbi raasugi, ainult oma õiguseid teatakse nõuda ning käitutakse, nagu oleks kogu ilm neile midagi võlgu.
sellega on kõik öeldud  /   14:05, 1. nov 2017
Lubas isegi politseisse helistada ja öelda, et teda hoitakse kinni
I
Indrek2  /   14:04, 1. nov 2017
Looduslik valik.
E
Ei ole  /   14:00, 1. nov 2017
Ja kui ei oleks pannud tanklas maja, oleks saanud süüdistuse ahistamises ja vabaduse võtmises. Limusiini juht tegi ōigesti, et suvalised kohas maja ei pannud vaid valgustatud tanklas. Mingit hüsteerikut ei ole vaja ka taluda.
3
30 aastane noor?  /   19:58, 1. nov 2017
Pool elu läbi kui joob ka veel siis rohkem kui pool
S
Sygistuu...  /   13:58, 1. nov 2017
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
T
tuuled  /   15:21, 1. nov 2017
Loogiline ju. suviti saab väljas käia, sügisel ja talve alguses on pime ja kui veel alko maitseb. Alati on olnud joodikuid ja vähemjoodikuid, lihtsalt nüüd on internetiühendus ja saab endast ühe klikiga teada anda.