Krimi

Politsei palub 29. oktoobri öösel Pärnus elektritaksoga sõitnud isikul endast teada anda (13)

Õhtuleht.ee, 1. november 2017, 12:50
 
Ikka veel  ei ole teateid 29. oktoobri öösel Pärnus kadunud Johannesest.  

Politsei on saanud vihje, et 29. oktoobri öösel kella 4.26 sõitis nooremapoolne mees Pärnu kesklinnast elektritaksoga Mai 51 maja ette. Välistamaks võimalust, et tegemist võis olla Johannesega, palub politsei taksoga sõitnud mehel ühendust võtta Pärnu linna piirkonnavanem Karin Uiboga telefonil 53312038. Anonüümsus on garanteeritud. 

Politsei teatel laekus esmane info Johannese kadumise kohta alles 30. oktoobri õhtul.  Politseinikud ja lähedased on kontrollinud mehe elukohta Sauga vallas ja haiglaid. Samuti ei ole Johannest teadaolevate sõprade-tuttavate juures.

 

Samal teemal

Täna alustasid vabatahtlikud otsinguid kella kümne paiku hommikul. Uuesti vaadatakse läbi Pärnu kesklinna piirkond ning liigutakse mööda Kooli ning Karja tänavat Mai rajooni poole, kus elavad Johannese sõbrad-tuttavad. Läbi kammitakse kogu piirkond kesklinnast kuni Mai rajoonini.

Samuti vaadatakse üle samasse piirkonda jäävad mahajäetud hooned ja muud sarnased kohad, kus külma käest sooja otsiv inimene varju võinuks otsida. Samuti soovib politsei mehe otsingusse kaasata helikopteri, mis läheks esialgu kontrollima Sauga vallas Nurme külas asuvat Johannese elukoha ümbrust. 

"Palun kõikidel elanikel, kes elavad Pärnus Tallinna maanteel kuni Sauga alevikuni ning Pärnus Mai rajoonis, üle vaadata oma eramu juurde jäävad hooned ning minu e-posti aadressile (karin.uibo@politsei.ee) sellest teada anda," palub Pärnu linna piirkonnavanem Karin Uibo. "Johannes võis kõrvalistesse hoonetesse sooja otsima minna. Sellest infost oleks meile palju kasu, sest kui saame teavet üle kontrollitud hoonete ja nende ümbruse kohta, siis saame politseinikud ning vabatahtlikud suunata veel läbi otsimata piirkondadesse."

 

Johannes lahkus 29. oktoobri öösel kella 4.26 ööklubist Vaarikas. Kella 5.09 paiku võis Johannes kohtuda Vaarika läheduses kahe tütarlapsega. Nendega on ühendust võetud ning väidetavalt soovis Johannes saada ühendust sõpradega, aga tal puudus helistamise võimalus.

Politsei tegi kindlaks, et Johannese mobiiltelefoni viimane signaal samal ööl tuli Pärnu kesklinnast kella kolme paiku öösel ja pärast seda on mehe telefon olnud välja lülitatud. 

Politsei on saanud ka vihjeid, et Johannest nähti ka 30. oktoobri õhtul, kuid hetkel seda väidet kontrollitakse. Politsei kontrollib kõiki saadud vihjeid hoolikalt. 

Paralleelselt aktiivsete otsingutegevustega on politsei rääkinud Johannese lähedaste ja sõpradega, et saada infot tema võimaliku liikumissuuna kohta. Nii lähedaste, sõprade kui kohalike elanike küsitlused jätkuvad. 

13 KOMMENTAARI

t
TEADA 1. november 2017, 23:15
MINA JUBA ÖÖSEL MA SÕIDAN VÕTAN AUTOGA KELL 23:55SÕITA OTSE JÕHVI KAARE 7- 517 SUUR TUBA MUGAV DIIVAN PADI JA LAMBATEKK ON SOE! JA HOOLDUSMAJA ON TEADA!
p
1. november 2017, 17:45
pärnus puudub politse DSee vahib käed ripakil ja otsib ain ainimestelt abi Ei tea,kas töötukassa on sinna suunanud vaimupuudega seltskonna,et las konutavad toas laua taga või istuvad linnas kusagi nurg ataga autos Liialt palju on asju mida ei avastata
Loe kõiki (13)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee