Krimi

Uudist täiendatud!

Pärast ööklubist lahkumist kadunuks jäänud Johannese otsingud jätkuvad (57)

Toimetas Kristin Aasma, 31. oktoober 2017, 23:12
Johannes (19) on umbes 170 cm pikk, tumepruunide lühikeste juuste ja keskmise kehaehitusega. Seljas võib tal olla valgete triipudega must kampsun ja heledad teksapüksid ning jalas tumepunased tennised.Foto: Politsei
Politsei palub kaasabi selgitamaks välja 29. oktoobri öösel Pärnus kadunuks jäänud 19-aastase Johannese asukohta. Politsei teatel laekus esmane info Johannese kadumise kohta alles 30. oktoobri õhtul. 

Johannes (19)Foto: Politsei

Johannest nähti viimati 29. oktoobri öösel, mil ta lahkus Pärnus Hommiku tänaval asuvast meelelahutusasutusest. Mehe telefon on välja lülitatud, mistõttu ei ole võimalik temaga kontakti saada ega positsioneerimisega tema asukohta välja selgitada, edastas Lääne prefektuur.

Johannes (19)Foto: Politsei

Politseinikud ja Johannese lähedased on kontrollinud noormehe elukohta Sauga vallas ja haiglaid. Samuti ei ole Johannest teadaolevate sõprade-tuttavate juures. Kahjuks ei ole erinevad kontrollkäigud seni tulemust andnud ning töö lisainfo kogumisel ja mehe asukoha väljaselgitamisel jätkub.

Politseipatrullidele ning otsingugrupile OPEROG on edastatud mehe kirjeldus ja teda otsitakse Pärnus ning selle lähiümbruses.

Politsei palub, et Pärnu kesklinnas ja Tallinna maantee läheduses elavad inimesed kontrolliksid esimesel võimalusel üle oma eramu juurde jäävad hooned, kuhu on võimalik ka kõrvalistel inimestel sisse pääseda.

Johannes on umbes 170 cm pikk, tumepruunide lühikeste juuste ja keskmise kehaehitusega. Seljas võib tal olla valgete triipudega must kampsun ja heledad teksapüksid ning jalas tumepunased tennised. 

Kõigil, kes on Johannest pärast 29. oktoobrit näinud või omavad muud infot tema liikumise või võimaliku asukoha kohta, palutakse sellest teada anda hädaabinumbril 112.

Pärnu politseijaoskonna piirkonnavanem Karin Uibo rääkis "Aktuaalsele kaamerale" antud intervjuus, et Pärnu kesklinnas käisid Johannese otsingud ning nüüd on liikunud otsijad Sauga piirkonda, kus Johannes elas. Otsingutes osaleb 14 politseinikku ja 15 vabatahtlikku, kes vaatavad üle teelõigu Johannese koduni, samuti kraaviperved, vahendas ERRi uudisteportaal.

Kell 22.45 teatas Lääne prefektuur, et Johannese otsingud lõpetati Pärnus kell 22.00. "Politseiametnikud ning OPEROG vabatahtlikud kontrollisid täna Pärnu kesklinna piirkonda ning Sauga vallas Nurme küla teelõiku, mis viib Johannese elukohani. Politsei jätkab seni laekunud vihjete kontrollimist ning Pärnu linna turvakaamerate salvestiste üle vaatamist," sõnas Karin Uibo.

"Homme hommikul kogunevad nii politseiametnikud kui ka vabatahtlikud Pärnu politseijaoskonna juurde, kus esmalt vaadatakse üle öö jooksul selgunud teave ning selle põhjal alustatakse taas Johannese otsinguid.

Esmane info Johannese kadumisest laekus politseile 30. oktoobri õhtul ja enne otsingute alustamist tehti eeltööd. Suheldi sõpradega, kellega ta tol õhtul koos oli ja koguti lisainformatsiooni, et kust meest otsima hakata. Sealt selguski, et Johannes lahkus 29. oktoobri öösel ööklubist Vaarikas ja seetõttu alustati aktiivseid otsinguid just nimelt Pärnu kesklinna piirkonnas," rääkis Uibo, kes palub kõikidel elanikel, kes elavad Pärnus Tallinna maanteel kuni Sauga alevikuni, üle vaadata oma eramu juurde jäävad hooned ning teatada tema meilile, kui nad on seda teinud. "Sellest infost oleks meile palju kasu, sest kui saame teavet üle kontrollitud hoonete ja nende ümbruse kohta, siis saame politseinikud ning vabatahtlikud suunata veel läbi otsimata piirkondadesse. Minu e-posti aadress on karin.uibo@politsei.ee," sõnas politseiametnik.

"Lisaks tahan kõigile südamele panna, et kui koos minnakse kusagile üritusele ja tarvitatakse vägijooke, siis sõpru maha ei jäeta. Tehke alati nii, et kõik sõbrad jõuaksid turvaliselt koju!" ütles Karin Uibo.

Samal teemal

24. aprill 2018, 14:03
Leiti mullu oktoobris kaduma jäänud Johannese surnukeha
6. november 2017, 21:34
TV3 VIDEO | Politsei ootab endiselt vihjeid kadunud Johannese kohta
3. november 2017, 15:43
Pärnus kadunuks jäänud 19aastast Johannest täna maastikult ei otsitud
1. november 2017, 18:49
ARENGUD JOHANNESE OTSINGUTEL: tüdrukud siiski Johannesega ei kohtunud, otsiti droonide ja kaatriga

57 KOMMENTAARI

m
maakas 1. november 2017, 16:34
Jälgin selliseid artikleid huviga ja täna saan tegeleda ka oma pja teemaga. Suisa Tallinna lasteaednik meelitab noort Tartus õppivat poissi Tallinna ö...
(loe edasi)
b
1. november 2017, 13:59
baarmanid kuuluvad samasse bandesse.raha liigub.lisatasud saavad köik asjaosalised.politsei millegi pärast ka ei ütle,et kus need eelmised ohvrid (loo...
(loe edasi)
Loe kõiki (57)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee