2
fotot
Mick Jagger (Vida Press)

Paadunud seelikuküti Mick Jaggeri (pildil) jaks ei rauge ka 74 aasta vanusena. Nimelt nähti Rolling Stonesi rokkarit Pariisis kudrutamas endast 52 aastat noorema glamuurse filmiprodutsendiga.

Noor Alfallah (Mega/Scanpix)

Ülimalt pasliku nimega brünett iludus Noor Alfallah (pildil) ja talle vanuse poolest vanaisaks sobiv Jagger käisid The Suni andmeil mitu korda kohtingul ning vana naistemehe silmad olevat kelmi pilguga säranud. Väidetavalt on Noor pärit glamuursest Beverly Hillsist ning õppinud Los Angeleses California ülikooli teatri-, filmi- ja telekoolis. Usutakse, et Jagger tutvus temaga nende ühise sõbra, Hollywoodi staarprodutsendi Brett Ratneri vahendusel. 

Oma viimatise noore sõbratari, baleriin Melanie Hamrickiga (31) on Jaggeril kümnekuune poeg Deveraux, kuid nad ei ela koos. Kokku on lauljal kaheksa last, kellest vanimad on 46aastased, aga ka kolm lapselast ja üks lapselapselaps. Jaggeri tuntumad naised on tema kauane kaasa Jerry Hall (61) ja moekunstnik L'Wren Scott, kellega ta oli koos 13 aastat ning kes kolm aastat tagasi endalt elu võttis.

Jaga artiklit

7 kommentaari

J
joh  /   08:46, 31. okt 2017
See on aegade algusest nii olnud, et rikkad vanurid ostavad endale noori naisi. Kõrvalt on seda väga kole vaadata, aga asjaosalised saavad, mis tahavad.
V
Vana  /   08:18, 31. okt 2017
..nii umbes paarikümne aasta pärast see Noor teatab meedias, et teda on nooruses vägistatud😎

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis