Eesti uudised

EAS kostitas Richard Bransonit 5500-eurose õhtusöögiga (81)

Eesti Päevaleht, 30. oktoober 2017, 08:27
Eesti äridelegatsiooni liikmed tutvustasid Nordic Business Forumil toimunud kohtumisel Richard Bransonile Eesti digiühiskonna ja ärikeskkonna digitaalseid lahendusi.Foto: Erlend Štaub /EAS
Helsingis toimunud Nordic Business Forumil osalemine läks EAS-ile maksma ligi 40 000 eurot, 5000 eurot sellest neelas õhtusöök, mida pakuti ärimees Richard Bransonile.

Oktoobri algul Helsingis toimunud ärikonverentsi väisas üks maailma tuntumaid ärimagnaate, Virgini kaubamärgi all lugematutesse valdkondadesse investeerinud ärimees ja paljude ettevõtete omanik inglane Sir Richard Branson.

Samal teemal

Niipea kui EAS Bransoni tulekust teada sai, korraldati  Bransonile ja temaga kohtunud kaheksale inimesele pidulik õhtusöök Eesti arhitekti Ülar Marki loodud KODA väikeelamus, mille näidis oli uudistamiseks konverentsile viidud. Tuleb loota, et Bransonile jäi see õhtusöök tõesti meelde, sest kokku üheksa inimese kostitamine läks end avalikust rahast majandavale EAS-ile maksma 5450 eurot. Summa sisaldas Eestist pärit toorainest valmistatud kolmekäigulist õhtusööki ning Põhjaka kokkade Ott Tomiku ja Märt Metsalliku ning kahe kelneri tööjõukulu.

Refereeritud artikli täisteksti loe Eesti Päevalehest

81 KOMMENTAARI

m
Mis selle 31. oktoober 2017, 11:10
...EAS-iga õigupoolest siin Eestimaal toimub? Teevad,mis pähe kargab, ei huvita Riigikontrolli ega valitsust ennastki see pralletamine? On need inimesed seal omale rahapuud kasvatanud, või lausa eurode metsa? Nägime ülbust, seoses Rõivasega-tegime jah ja teeme veelgi-ja teevadki.
j
Juulius 31. oktoober 2017, 07:09
Branson on selliseid näinud hulgim, sest rikaste meeste külje alla on maandunud igasuguseoid inimesi ja organisatsioone, kes tahavad midagi. Seda see ...
(loe edasi)
Loe kõiki (81)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee