Krimi

Pärnu politsei lükkab peksukõmu ümber: meie linnas pole suuri noorte terrorikampasid! (115)

Denes Kattago, 29. oktoober 2017 12:16
Andres SinimeriFoto: Jörgen Norkroos
Politsei lükkab ümber peksa saanud teismelise poisi ema väited nagu terroriseeriks Pärnu linna 50-liikmeline poiste kamp ning kinnitab, et tegu pole mingi peksupealinnaga.

Peksasaanud 15-aastane poiss ei mäleta juhtunut ja tema ema Triin Meresaar väitis Pärnu Postimehes avaldatud loos, et ta on leidnud tunnistaja, kelle sõnutsi oli tegu 50-liikmelise kambaga, aga too kardab oma turvalisuse pärast. 

Samal teemal

„Pärnu on linnaelanike jaoks endiselt turvaline paik ja võime kinnitada, et väidetel mitmekümneliikmesisest seltskonnast, kes Pärnu linna elanikke kimbutab, ei ole alust,“ ütleb Pärnu politseijaoskonna juht Andres Sinimeri (fotol) Õhtulehele.

Politsei sai 25. oktoobril Pärnu haiglalt infot 15-aastasest noorukist, kes vajas abi. Esialgse info kohaselt tungisid talle sama päeva õhtul kella 20-20.30 vahel Pärnus Lai tn 4 asuvas pargis tundmatud noorukid ja tekitasid talle vigastusi.

Pärnu politseijaoskond alustas menetlust paragrahvi järgi, mis käsitleb avaliku korra rasket rikkumist. Selle juhtumi täpsed asjaolud selgitatakse välja kriminaalmenetluse raames. Menetlust juhib Lääne ringkonnaprokuratuur.

Kõigil, kes on viibinud 25. oktoobri õhtul Lai tänava piirkonnas ja olnud tunnistajaks konfliktile, näinud noorukite seltskonda või olnud tunnistajaks situatsioonile, mis äratas tähelepanu või tundus kahtlane, palutakse võtta ühendust Pärnu politseijaoskonnaga numbril 5131599 või kirjutada aadressile ago.kartmann@politsei.ee.

Märgates korrarikkumist, situatsiooni, mis ei tundu õige, või abivajajat, tuleks kindlasti sellest teada anda häirekeskuse numbrile 112, et abivajaja saaks kiiresti abi, olgu abistajaks politseipatrull või kiirabi.

„Pärnu politsei suhtub vägivallaga seotud juhtumitesse väga tõsiselt ja teeme endast kõike, et süüdlased leida ja vastutusele võtta. Hoolimine, märkamine ja sekkumine aitab meie linna teha üheskoos turvalisemaks,“ toonitab Sinimeri.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee