4 kommentaari

P
Paul  /   09:42, 20. nov 2017
Vanasti, st 35 aastat tagasi, kui mina koolis käisin ja õpetaja lapsevanema mingi lapse pahateo eest kooli kutsus, siis isa tuli. Tuli ja oli vihane oma lapse peale, et see tema aega oma pättustega raiskab ning oli automaatselt õpetaja poolel. Just õpetaja ja mitte oma lapse. Ja õhtul kodus oli lapsel keretäis soolas. Millal viimati nõnda juhtus? Peaks mõne õpetaja käest küsima.
M
Mart  /   23:30, 27. okt 2017
Pikk ja laialivalguv artikkel kus näited laest võetud ning mingi konkreetse mõtteni ei jõutagi. Oma lapse kaitseks valetavad ja manipuleerivad vanemad on alati olemas olnud. Pole see praegune aeg millegi poolest eriline. Ühed hoolitsevad liiga vähe, teised liiga palju. Enamuse mass seal vahepeal.
W
www  /   17:22, 27. okt 2017
"Miks muidu elatakse praegu oma lapsepõlve traumasid kooli, hinnete, hambaarsti, koolitoidu, kaaslaste vaheliste suhetega nii kirglikult oma lapsi kaitstes välja? See viitaks nagu posttraumaatilisele šokile. "
.
Kas ikka? Praegused emmed ei ole tolles ajastus elanud ju pea aastatki.
J
Juulius  /   07:10, 20. nov 2017
Need emmed_issid, kes lõukoerana kaitsevad oma lapsi ja nôuavad őigust, on alles nii 20_ 25_30. Igal juhul on nende sünniàasta 1987_st alates. Ehk teisiti öeldes laulva revolutsiooni lapsed. Praegused 20 aastased emad leiavad, et igast beebi puuksust ja kaka värvist tuldb anda teada internetifoorumites, iga valesti heidetud pilk järeltul8jatele teenib hukkamõistj ning hoidku selle eest , et keegi julgeb midagi öelda kisava lapse kohta poesabas.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis