Pelgulinna haiglaFoto: Peeter Langovits / Postimees
Toimetas Kristin Aasma 23. oktoober 2017 23:12
Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) pani 2,6 miljoni euro suuruse alghinnaga müüki oma Pelgulinna haigla hoone. Müügitingimuseks on, et tulevane omanik peab seal vähemalt järgmised kümme aastat samuti tervishoiuteenust osutama. Haigla sõnul see tingimus võimalikke huvilisi eemale peletanud ei ole.

Pelgulinna haiglahoone ostja peab vastavalt müügitingimustele omama tegevusluba eriarstiabi osutamiseks ning jätkama raviteenuse osutamisega vähemalt 2/3 hoonest vähemalt kümme aastat, kirjutas ERRi uudisteportaal.

Samuti peab enampakkumise võitja võtma üle praegused üürilepingud koos lepinguliste kohustustega, teisisõnu - Lääne-Tallinna Keskhaigla soovib ise nendes ruumides kas 2022. aasta juunini või oma Kopli polikliiniku (Sõle 63) ruumide remondi valmimiseni raviteenuse osutamisega jätkata, ent mitte enam hoone omaniku, vaid rentnikuna.

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

patsient 24. oktoober 2017 08:09
Haiglad vöiks korrastada oma haiglasse vötmisi.On neid,kes satuvad haigla esimene kord,kuid see,mis toimub enne oppi on nagu konveier,patsient on nagu mingi asi,kellega ei tegelda.Täida vaid paberid ja muud sulle ei seletata ja garderoobis söimata saad kindlasti.See pole yks juhus
Inimkonnalt 24. oktoober 2017 07:26
Juba Jehhoowa tunnistas , et Pelgulinna Haigla müük on nagu kirss tordil. Doktor Niinu saab siis ka seal skeemitada.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS