1
foto

Armastatud Eesti lauljad tegid Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks uue seade ja muusikavideo legendaarsele laulule „Maa tuleb täita lastega“.

Laulu esitavad Toomas Lunge, Lenna Kuurmaa, Ivo Linna, Birgit Sarrap, Ruslan Trochynskyi, Hele Kõrve, Genka, Hanna-Liina Võsa, Stig Rästa, Liisi Koikson ja Koit Toome. Kaasa teevad Tartu laulustuudio Laulupesa lapsed.

„Eesti tipplauljad, kellel endal on kõigil juba laps või lapsed, osalesid projektis suure rõõmuga,“ kinnitas muusikavideo produtsent Rivo Räim. „See laul koos muusikavideoga on nende ühine kingitus Eesti Vabariigile. Eriti südantsoojendav on, et kaasa teeb ka Toomas Lunge, kes koos ansambliga Justament laulis 30 aastat tagasi „Maa tuleb täita lastega“ kõigi eestlaste südamesse.”

Mõtte algatajaks ja eestvedajaks on MTÜ Eesti Sündimusuuringud.

Jaga artiklit

39 kommentaari

H
heh  /   12:00, 30. okt 2017
kunaiks seal laulavad sallivad lennad, heled ja ifid, mõjub pigem eestlaste mõnitamisena ja multikulti kiitmisena see laul.
M
mida  /   22:58, 26. okt 2017
See on täielik möga, need lapsed kasvavad ju nüüd euroopa liidus ja neist tulevad liberastid, kes ei tea midagi õigetest väärtustest. Sellist eestist me ei tahtnud.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis