2
fotot
Laura Kõrgemäe (TEET MALSROOS)

Sel nädalal lahvatas meeletu skandaal, kui „Seitsmesed uudised“ paljastasid, et eksmiss Laura Kõrgemäe on oma promo- ja modelliagentuuri Invidia varjus hoopis noori neide kupeldanud.

Tänaseks on meediasse pöördunud mitmeid tüdrukuid, kes rääkinud oma loo selle kohta, kuidas Laura neid promotööd tegema kutsus, rikaste meestega kokku viis ning kuidas viimased siis tüdrukutele endaga seksimise eest raha pakkusid.

Mõnedel juhtudel kutsus Laura tüdrukuid USAsse ja Šveitsi promovõistlusele, mille auhinnafond pidada olema 15000 eurot. Kohale jõudes ootas tüdrukuid ees aga hoopis midagi muud – nimelt rikkad välismaa ärimehed, kes pakkusid raha selle eest, et tüdrukud nendega voodit jagaks.

Kolmapäeva õhtul eetrisse jõudnud uudiseloos ütles Kõrgemäe, et tema ei ole kedagi kupeldanud ja kui midagi on toimunud, siis on see olnud tüdrukute vabal tahtel. Siiski on aina enam naisi tulnud välja oma lugudega ja on selgunud, et asjasse on segatud ka mees nimega Iraj Zand.

Kui kolmapäevaks kustutas Kõrgemäe ära oma Facebooki konto ning tema telefon oli välja lülitatud, siis tänaseks on naine oma Facebooki taastanud. Telefonitsi ei ole teda aga endiselt võimalik tabada. Laura väidab agentuuri liikmetele saadetud teates justkui oleks ajakirjanikud või keegi teine ähvardanud tüdrukuid, kes meedias oma lugusid on rääkinud ja sundinud neid valeütleusi andma.

Õhtuleheni on jõudnud kuvatõmmis teatest, mille Laura on Invidia tüdrukutele laiali saatnud (kirjapilt muutmata – toim.). „Väike update teile! Asi selgineb veidi selle suunas, et on välja tulnud hulk inimesi, keda on ähvardatud ja sunnitud ajakirjandusele valeütlusi andma, selletõttu on skandaal ka nii üle paisutatud. Kui ajakirjanikud või kes iganes on teid millegagi ähvardanud või sundinud vastu teie tahtmist nt politseisse pöörduma või valeütlusi kuskil andma – olge kallid ja andke sellest märku. Praeguses faasis on hästi oluline, et ükski selline asi kaduma ei läheks,“ kirjutas Laura.

Jaga artiklit

200 kommentaari

V
V  /   01:03, 23. okt 2017
Ajaleht mis ei väsi negatiivsete sündmusre edastamist. Aga ehk see on õpetlik või inimene võtab juba seda kui normaalset elu. Kommentterida võiks oma eriala spetsialistid, saaks tõelise romaani kokku panna. Saaks hästiaritud inimeste hinnanguid kuulata. Meil ju puudub ühine tahe edasi liikuda ,Igaüks tahab paremat, aga lõpptase on nii madal, mida tegelikult on häbi trükki panna. Kas kuulsust juure või sa vaena hädapätakas julged veel kaebama minna ,saad peksa ja oled häbistatud Ja hea inimene kannatabki, äkki kannatan edasi. Au ja kiitus neile, kes tahavad vigadest aru saada ja ka neid hakatakse kaitsma. Juba tahe kaitsebki sind, hirmunut ründab samasugune. Lihtne loodusseadus . Muidugi karistusseadustik lõõb jalust lihtsureliku, sellel kasvatuslik pool puudub. Aegunud ja ajale jalgujäänud, millal maailm nii ruttu muutub ja peaksime kõrgemate vaatama ja edasi liikuma . Avardama maailmavaadet ja mitte näha ainul halba ja head, meile pähe surutakse.
M
moraalsed majakad  /   17:31, 22. okt 2017
Eesti president oli oma ametisoleku ajal abieludes kolme erineva naisega, abielus Eesti peaminister krabab vabalt võõraid naisi seeliku alt ... ja tavainimesel ei olegi lubatud.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis