Krimi

Uudist täiendatud!

Kas tüdrukute kupeldamisskeemi oli segatud ka Kristel Mardisoo? (197)

Õhtuleht.ee / Publik, 20. oktoober 2017 21:44
Kristel MardisooFoto: Teet Malsroos
Üleeile lahvatanud põnevust ja kirgi küttev kupeldamisskandaal endise Eesti missi Laura Kõrgemäega seoses on kalevi alt välja tirinud mitmeid, kes väidetava kupeldamisega on seotud.

Politsei uurib praegu, kas Kõrgemäele kuuluv modellinduse ja promotööga tegelev Invidia agentuur vahendas tüdrukuid rikastele välismaa meestele või mitte. Agentuuri ja Kõrgemäe tegevust on asunud uurima Põhja prefektuuri kriminaalbüroo.

Samal teemal

Kupeldajate ring olevat aga laiem. Publik kirjutab, et Laura Kõrgemäe kupeldamislooga on seotud Ameerikas ja mujal tegutsev ärimees I. J (kodanikunimega Iraj) Zand, kes mitmete Publikuga kõnelenud allikate sõnul pakub kaunitele eestlannadele endaga seksimise eest kuupalka. Marise (isiku anonüümsuse tagamiseks nimi muudetud — toim) sõnul kohtus ta 2011. aasta novembris I.J Zandiga läbi Kristel Mardisoo, käidi kolmekesi söömas ning pärast õhtustamist tegi Zand Pirital asuvas korteris talle ettepaneku, et teeb talle massaaži, mille peale Kristel soovitanud, et Zand teeb täiega head massaaži.

Pärast massaaži uuris Zand, kas Marisel, kes tollal oli 19aastane, on sõbrannasid, et ta võiks samamoodi nendega kokku saada, ja kuidas sellest on võimalik raha teenida. „Autos olles avastasin, et mu käekotti oli tekkinud 200 eurot,“ rääkis Maris, kelle sõnul oli Kristel masseerimise ajal Zandi juurest lahkunud ja ta sinna üksi jätnud.

Uudis on refereeritud Publikust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee