Foto: Robin Roots
Delfi 20. oktoober 2017 12:56
Delfi on saanud kinnitust, et meedias levinud sõnavõtud naiste poolt, kes Malaisias kurikuulsal EAS-i delegatsiooni peol viibisid, on võetud Malaisias tegutseva ettevõtte poolt ja seejärel meediasse jagatud.

Ettevõtte esindaja kinnitusel võeti naiste seisukohad üritusel toimunu kohta vahetult pärast Eesti Päevalehes ilmunud lugu, mis kirjeldas intsidente, kus basseini tõugati naine ning teist naist ahistas baaris endine peaminister Taavi Rõivas.

Ettevõtte eestlannast esindaja pillas, et edastas Rõivast kaitsnud naiste seisukohad Eestis meediasse Taavi Rõivase PR nõuniku Ave Tampere kaudu.

„Tere Taavi! Ma olen tegelikult siin kõikide inimestega, kes olid tol õhtul selles baaris. Öelge tere!“ algab helisalvestis, mille alguses kostub taustalt ettevõtte naistöötajate ühistervitus ahistamisinitsidenti sattunud Rõivasele.

Refereeritud artikli täisteksti loe Delfist.

Samal teemal

Kommentaarid  (133)

Lugeja 22. oktoober 2017 17:58
Selles vahejuhtumis on seni kannatajaks osutunud ainult ekspeaminister, aga see korralik abielunaine on vist puhas kui prillikivi. Miks see korralik pereinimene sinna peole üldse läks ja mida ta sealt otsis. Arvatavasti seiklusi ja selleks ta seltskonnast eralduski. Teda keegi selleks ei sundinud. Aga oleks aeg see lugu lõpetada ja loodame, et ka ajakirjanikud võiksid käsile võtta uued teemad, lüüa risti uued inimesed, ajada tülli või isegi lahku uued perekonnad jne
Omg 22. oktoober 2017 13:19
Hoiatatakse naisi hindama kainelt, millisesse seltskonda nad lähevad..
Mis me sellest kõigest õppida võime?
Eesti poliitikud ja nn eliit on täiesti ebasobiv seltskond.
Kui seal seltskonnas viibinud oled, siis on märk küljes kogu eluks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS