2
fotot
EAS Ermamaa Tags: EAS, Ermamaa, pressikonverents (Teet Malsroos)

EAS-i struktuur torkab silma turundus- ja kommunikatisooniinimeste rohkuse poolest, keda töötab organisatsioonis ca 30. Lisaks aga koosneb üks osakond ainult juhtidest.

EAS-i kodulehel ära toodud töötajate nimekirjas torkab silma nimekirja lõpus asuv e-residentsuse projekt, millega tegelevas osakonnas töötab 12 inimest. Kurioosseks teeb nimekirja asjaolu, et kõik 12 inimest on juhid. Neist omakorda pooled tegelevad turunduse ja kommunikatsiooniga, vahendab ERR Uudised

Nõnda on e-residentsuse projekti juures tööl nii avalike suhete juht, kommunikatsioonijuht, meedia juht, turundusjuht kui ka turunduse ja kommunikatsiooni tiimijuht.

Lisaks töötavad osakonnas nii globaalse kasvustrateegia juht kui rahvusvahelistumise juht ja partnerlussuhete juht. Ukraina sihtturul on omaette juht. Lisaks töötab seal tootejuht ning riski- ja järelevalvejuht.

Kogu osakonnal on veel omakorda lihtsalt juht.

Jaga artiklit

14 kommentaari

P
penskar  /   09:55, 20. okt 2017
Olen kogu aeg mõelnud, et meie ministeeriumites, ametites ja muudes sarnastes riigi asutustes on liiga palju palgalisis. Enamasti kõrge palgalisi, aga mitte ükski ajakirjanik seda uurida ei taha. Seks ja muu sarnane lihtsalt toob rohkem sisse. Vahel mõtlen, et see skandaal on küll üles kistud mingi riikliku asja ajamise varjamiseks. Tavaliselt läheb skandaali varjus RK-s mõni rahavavaenulik seadus läbi.
R
raha antakse ulme projektidele  /   09:22, 20. okt 2017
mida tegelikkuses ei ole aga ikka on kõik JOKK. See pole aus konkurents.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis