Krimi

TAKSOJUHI PIHTIMUS: vedasin Laura Kõrgemäe tüdrukuid tellimuse peale erapidudele, üks vägistati otse kapotil (126)

Publik/Õhtuleht.ee, 19. oktoober 2017, 00:03
Foto on illustratiivne. Reigo Teervalt
Tallinnas tegutsev taksojuht võttis Delfiga ühendust, et rääkida Laura Kõrgemäed tabanud kupeldamisskandaaliga seoses, mida tema asjast teab. 

Taksojuhi sõnul töötas ta sisuliselt Laura Kõrgemäe ja tema tuttavate erataksojuhina, vedades tüdrukuid sinna, kuhu kästi. "Öösel ma pidin kättesaadav olema ja nii edasi," märgib ta. 

Taksojuhi sõnul nägi ta pealt juhtumit, kus tema autost väljunud tüdrukuga astuti vahekorda autokapotil, kuigi tüdruku kehakeelest võis välja lugeda, et ta ei taha seda teha. Kuna taksojuht oli ise kinnimakstud, siis kõndis tema sel ajal ringi ning vaatas toimuvale läbi sõrmede.

Samal teemal

Refereeritud artikli täistekst Delfi Publikus.

Täna lahvatas uudispomm, kui tuli välja, et eksmiss Laura Kõrgemäe on väidetavalt noori tüdrukuid rikastele välismaa meestele kupeldanud.

„Seitsmesed uudised" said vihje, et Kõrgemäe agentuur võib olla seotud kupeldamisega ning leidis mitu tüdrukut, kes Kõrgemäe ohvriks langenud. Üks rääkis uudistele, et tutvus Lauraga Facebooki kaudu, kui tema sõbrannat kutsuti Ameerikasse missivõistlusele ning talle öeldi, et sõbranna tahab teda kaasa kutsuda. Pärast esimest vestlust sai Laura oma ohvritega mõnes nooblis restoranis kokku. „Sain kokku Laura ja kahe mehega. Nad rääkisid sellest kui toredast peost, kus saab lõbutseda ja pidutseda.“

Nii-öelda missivõistlusele minekuks mingit lepingut ei tehtud ja kogu suhtlus käis telefonis. Lisaks tuli tüdrukutel allkirjastada vaikimisleping. Põhjenduseks toodi, et Laura on tuntud nägu.  

„Hakkasin juba kohale jõudes aimu saama, kuhu me jõudnud oleme. Kõik tundus väga kahtlane,“ rääkis ohver. „Rääkisime teiste tüdrukutega ja sain neilt väga otsest infot, mis nad seal tegema on pidanud.“ Nimelt tuli neil raha ja kingituste eest rikaste meestega magada. Mitu ohvrit rääkis uudistele, et konkreetselt keegi sõna „seks“ ei kasutanud, kuid sellele vihjati väga otseselt. Ohvrid võtsid kohe ühendust Lauraga, kes ütles, et ei tea asjast midagi. „Mängis süütukest.“ Hiljem öelnud Laura, et tegu oli vaid testiga.

Kõrgemäe polnud nõus tulema kaamera ette ega uudistereporteriga kohtuma, vaid saatis lakoonilise kirjaliku vastuse. „Kindlasti ei ole mina, ega Invidia agentuur kedagi kuskile ei eskordiks ega muudeks kahtlase väärtusega töödeks vahendanud. Kui keegi on läinud kaasa mingite inimeste lähenemiskatsetega oma vaba ajal, siis meie seda kahjuks kontrollida ei saa.“

126 KOMMENTAARI

t
Tubli taksojuht 26. oktoober 2017, 04:19
politsei peaks kontrollima, kas taksojuht ei saanud kõrget palka filmimise eest ? Teiseks on hea tunnistaja , kelle karistus väheneb pisut osalemise e...
(loe edasi)
k
KIno 20. oktoober 2017, 06:59
Soojal kapotil oli pükse parem maha ajada.Taksojuht vaatas nagu TV.tulevat pornonäidendit.
Loe kõiki (126)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee