Krimi

Laura Kõrgemäe äripartner eitab tütarlaste kupeldamist ärimeestele (47)

Õhtuleht.ee, 18. oktoober 2017 18:50
Foto: JOOSEP MARTINSON
„See väide ei vasta tõele," märkis promo- ja modelliagentuuriga Invidia seotud Laura Kõrgemäe sõbranna Kerstin Koort Elu24-le, kui temalt uuriti, kas nende agentuuris tegeletakse tüdrukute vahendamisega ärimeestele.

„Seitsmesed“ toovad täna eetrisse videoloo, kus paljastatakse noorte neidude kupeldamine jõukatele ärimeestele. Mitmest allikast on kuulda, et luksusliku elustiiliga silma paistnud veetleva naisterahva näol on tegu eksmiss Laura Kõrgemäega. 

Samal teemal

Missi kupeldamisohvriks langenud naisterahvas räägib „Seitsmestele“, et ei suutnud selle võimalikkust uskuda: „Et selline asi toimub meil siin Eesti vabariigis ja mitte keegi justkui ei tea sellest midagi!“ rääkis üks. „Mulle ütles ta, et see oleks veel ilusam mu seljas, kui mul ei oleks rinnahoidjat all,“ meenutas teine ohver.

Kõrgemäe asutas promo- ja modelliagentuuri Invidia aastal 2014 koos jumestuskunstniku Kerstin Koortiga. Praegu on ettevõtte juhatuses vaid Laura Kõrgemäe. Laura on asutanud ka teisegi ettevõtte, Invidia Events OÜ. 

Laura Kõrgemäe telefon on aga välja lülitanud ning naine on ära kustutanud ka oma Facebooki ja Instagrami kontod. Invidia Facebooki leht veel mõni aeg tagasi eksisteeris, kuid praeguseks on seegi kustutatud. 

2016. aasta majandusaasta aruanne ütleb, et Invidia on Kõrgemäele päris korralikult sisse toonud. Ettevõtte müügitulu kasvas üle-eelmise aastaga võrreldes pea 150%, puhaskasum aga üle 516%. Ettevõtte mullune puhaskasum oli üle 14000 euro ning tööjõukuludeks maksti 56 776 eurot. Töötajaid oli mullu neli.

Samal teemal

01.05.2018
RÄÄGIB KÕIK ÄRA? Kupeldamisskandaali sattunud Laura Kõrgemäe poseerib sotsiaalmeedias Katrin Lustiga
24.09.2017
KUUM PESUGALERII | Vaata, milliste piltidega Laura Kõrgemäe neidusid reklaamis
21.09.2017
Laura Kõrgemäe väidab, et tüdrukuid, kes kupeldamisskandaalis oma loo on rääkinud, sunniti andma valeütlusi
20.09.2017
Kas tüdrukute kupeldamisskeemi oli segatud ka Kristel Mardisoo?