12
fotot

Vabariigi President Kersti Kaljulaid viibis töövisiidil Norras, kus kohtus riigijuhtidega ning osales tehnoloogiakonverentsil.

„Eilsel visiidil Norra Kuningriiki võtsid mind väga soojalt vastu Norra kuningas Harald V ja kuninganna Sonja. Kohtumisel ja hiljem lõunalauas saime pikalt rääkida nii kahe riigi suhetest, aga ka laiemalt sellest, mis meie regioonis ja Euroopas toimub. Nii koostöö NATOs ja julgeolekuolukord meie ümber, aga ka Euroopa Liidu tulevik olid teemad, millel pikemalt peatusime. Ja loomulikult meie e-Eesti, mis tuleb jutuks pea kõigil kohtumistel teiste riikide juhtidega,“ kirjutab president enda Facebooki lehel.

Kaljulaid kohtus visiidi käigus Norra kuningas Harald V ja kuninganna Sonjaga, peaminister Erna Solbergiga ning parlamendi spiikri Olemic Thommesseniga. Lisaks esines president Kaljulaid Oslos Aftenposteni tehnoloogiakonverentsil loenguga teemal „Kuidas muuta kogu rahvas digitaalseks?". Riigipea külastas ka Norra Välispoliitika Instituuti, kus pidas avaliku loengu meie regiooni julgeolekuolukorra kohta.

Jaga artiklit

57 kommentaari

  /   13:44, 19. okt 2017
Mida te vingute, vaadake suur riigi prouat igal pildil jakikese ja pükstega
T
Taevakene...  /   10:51, 19. okt 2017
..kas Saagimit polnud kodumaal, et nõu küsida?Anu ehmatab sellise kotipeale kaameks ennast.Kas kuidagi saaks võrdusmärki panna nende kahe kuninganna vahele, mitte mingi valemiga.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis