Eesti uudised

Taavi Rõivas kolis koos Luisaga viimaks Nõmmele (80)

Õhtuleht.ee, 18. oktoober 2017 08:27
Foto: Robin Roots
Mõned nädalad tagasi vahetas ahistamisskandaali sattunud Taavi Rõivas kodu. Kui seni elas tema pere kesklinnas nn endises Laidoneri villas, siis nüüd kolisid nad äärelinna, kirjutab Eesti Ekspress.

Mullu septembris pani Rõivas müüki viietoalise korteri Wismari tänaval, et rahastada Nõmmel asuva sünnikodu renoveerimist. Seniks, kuni Rõivase lapsepõlvekodu läbis värskenduskuuri, üüris pere majaosa Tallinna kesklinnas Tõnismäe reaalkooli taga.

Taavi Rõivas ostis korteri Kassisaba asumis Wismari tänavasse 2013. aastal. Tsaariaegses majas läbi kahe korruse ulatuva, hoolikalt renoveeritud korteri sisekujunduse tegi toona otsast lõpuni Luisa Värk. Noor pere kolis korterisse 2014. aasta kevadel enam-vähem samal ajal, kui Taavi Rõivast sai peaminister.

„Ajutiselt üürime osa Tallinna kesklinnas Õllepruuli tänaval asuvast majast, mis kuulub minu välismaale kolinud peretuttava ja endise nõuniku perele,“ sõnas Õhtulehele toona Rõivas, kelle sõnul on maja teine osa endiselt selle omanike ja lähedaste kasutuses.

Laidoneri villa.Foto: Teet Malsroos

Tegu oli korteriga nn Laidoneri villas, mis taasiseseisvumise algusaastatel oli tuntud kui Tallinna kõige nooblim bordell.

Taavi Rõiva lapsepõlvekodu, kuhu koliti, asub Nõmmel Mängu tänavas, perekond Oviiride naabermajas.

Rõivaste kodu Nõmmel.Foto: Arno Saar

Maja ehitas Taavi vanavanaisa, ühisomandis olnud maja ja sellele seatud hüpoteegi üle käis eelmise aasta alguseni sugulaste vahel kohtuvaidlus, mis lahenes Rõivaste perekonna võiduga. Praegu on maja Taavi isa nimel.

Samal teemal

26.10.2017
AEGA LÄKS, AGA ASJA SAI: Taavi Rõivas sai kesklinna kalli kodu müüdud!
13.06.2017
AITA HÄDAST VÄLJA: Taavi Rõivas ja Luisa Värk otsivad endiselt oma kodule uut omanikku
18.05.2017
Taavi Rõivas ja Luisa Värk abielluvad augustis
29.09.2016
FOTOD | Peaminister Taavi Rõivas müüb oma korterit

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee