Laadin videot...
1
foto

Alates tänasest on võimalik Eestis sooritada kuni 25€ suuruseid viipemakseid. See muudab elu paljude inimeste jaoks endisest veelgi lihtsamaks. Ent mis on viipemakse? 

Õhtuleht tegi iga päevaga aina populaarsemaks muutuvast makseviisist lühikese tutvustava video, et ümber lükata levinumad probleemid tegevuse turvalisuse kohta ja meelitada rohkem inimesi viipama!

Jaga artiklit

10 kommentaari

T
Taskuvaraste paradiis  /   12:20, 17. okt 2017
No ei jõua enam kõike ära tarbida, mida ende viipekaartidega ostan, pean vist oma kaupluse avama või turule müüma minema :).
A
Ants  /   10:06, 17. okt 2017
Tehakse uusi innovaatilisi vidinaid juurde,aga vanad süsteemid ikka lonkavad (id kaardi turvaaugud jms. jama) id kaardi kõik lugejad ka ei toimi kõigis arvutis,vaid peab vaatama milline ja kus töötab.Lisaks tahab tarkvara kogu aeg et teda uuendatakse.id kaardiga sisenedes peab ka vaatama millist brauserit kasutada ja millist viirustõrjet.Varsti ei saa isegi panka tavalise koodikaardiga sisse.Ja mõne väikelinna Maali ja Feliks võtavad ikka ,,seina seest"raha välja et poes maksta.Krt.oleks aeg kasutusel olevad süsteemid korda teha enne kui edasi liikuda.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis