Eesti uudised

139 kandidaati sai valimistel null häält

Toimetas Kristin Aasma, 16. oktoober 2017 16:59

9 KOMMENTAARI

e
Ei saa aru/ 17. oktoober 2017 21:10
neist inimestest, kes tahavad kandideerida, kui ise nagu pole mingid tegijad ja siis hiljem vaatad, et sai 5-6 häält. Selge, et ise ja oma pere või paari tuttava hääled. Mõttetu.
v
valija/ 17. oktoober 2017 18:20
Kui mina valimisnimekirju vaatasin, siis nägin ainult võhivõõraid tegelasi. Hakkasin siis vaatama, mis hariduse ja erialaga nad olid. Valdavalt keskharidusega, mingid klienditeenindajad, üliõpilased, pensionärid jne. Ja mina peaksin valima nende seast kedagi, kes mind juhiks? Minu meelest on aeg hakata valima neid, kes tunnevad asja ja pea on omal kohal. Näiteks juristid, majandusteadlased. Kui neid pole, siis vähemalt kedagi kõrgema haridusega. Ja ei mingeid sportlasi, näitlejaid, telenägusid või muidu kuulsusi. Mida need teavad poliitikast? Kui me tahame, et me elu hakkaks paremini minema, siis peaksime amatöörid välistama.
a
anon/ 17. oktoober 2017 18:08
Tavaliselt hääletatakse vähemalt enda pooltki. Ju siis ei tahetutki valitsusse.
m
mats/ 16. oktoober 2017 22:12
enne valimisi jäid keskerakondlased vahele juhtumitega kus nad lisasid kandidaate nimekirjadesse ilma et tädikesed-tudikesed ise aru oleks saanud mis paprele neilt allkiri võeti. arusaadavalt siis ju selline vanainimene enda poolt hääletada ei tea kui üldse valima lähebki. need nullinimekirjad tuleks siin välja tuua valimisnimekirjade kaupa ja siis küsida inimestelt kas nad üldse teadsid et partei neid maailma ette häbiks dzotile viskab.
ü
Üks variant veel/ 16. oktoober 2017 18:34
Ka end üllatas kui sai vaadatud (googlesse: häälatustulemused 2017 ja vist delfi lehel ka oli olemas isikute kaupa), siiski on üks võimalus see, et on veel ääretult ausaid inimesi :)
Seda muidugi keeruline uskuda aga mine tea - endale oleks ju ikka saanud hääle anda. Ka on vähesusutav, et keegi enda teadmata seal osales, see pole ikka niisama ja mida see annab?
Ma kuulun erakonda, valimistel ei kandideerinud ja andsin hääle sugulasele kes kandideeris, kusjuures oli see kandideerimine üsna ajamahukas tal ja niisama keegi sinna kedagi küll ei topi, kes seda arvab, lihtsalt rumal inimene!
k
Kass/ 16. oktoober 2017 18:23
KAs kusagilt näeb, kui palju keegi hääli sai isikuliselt?
t
tähendab oli tegemist viisakate inimestega/ 16. oktoober 2017 18:19
viisaka inimesena ei hakanud hamstritele vastu ja lasid ennast nimekirja panna. Samas ei loovutanud nad hamstritele ainsamatki häält.
j
Jürka/ 16. oktoober 2017 18:13
Kui kandidaat ei pea iseennast isegi oma hääle vääriliseks, siis on vist tegemist meditsiinilise probleemiga. Või variant 2, nad ei teadnud, et nad kandideerivad.
m
17. oktoober 2017 09:25
ma ka imestan, sest kindlasti on tuttavad ja sugulased, kes aitavad. ilmselt on midagi jäma. huvitav teada mis parteid nad edustavad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee