Laadin videot...
217
fotot
Tallinn Fashion Week Tags: Embassy of Fashion ()

Kolmeteistkümnenda Tallinna moenädala viimase etenduse tõid publiku ette Embassy of Fashioni disainerid Ketlin Bachmann, Riina Põldroos ja Aldo Järvsoo.

Tallinn Fashion Week Tags: Embassy of Fashion (Tiina Kõrtsini)

Aldo Järvsoo sukeldus üle pika aja mustrimaailma, tuues neopreenist mantlite ja punaselt voogava siidšifooni vahele ka taimeornamentika ning suled. Aldo uus kollektsioon on inspireeritud nõiduslikest naistest, kes seiklevad sügiskaamose hämaruses ning seda tuli moelavale saatma Tanel Veenre Jewellery värske ehtekollektsioon, milles leidub nii liblikaid, nahkhiiri, riste ja südameid kui ka mustvalgeid silmakujulisi poolvääriskive.

Tallinn Fashion Week Tags: Embassy of Fashion (Erlend Staub)

Riina Põldroosi sügiskollektsioon pajatab loo põhjamaiselt jäisest merest ning muinasjutuliste näkineidude püüdmisest. Mustast ja saladusi täis vetesügavusest paiskusid Tallinn Fashion Weeki lavale helklevad litterkangad, liibuvad kleidid ning töötlemata lõikeservadega mantlid, tumedale tonaalsusele pakkusid aga vaheldust erinevad sinised toonid ning fuksiaroosa. 

undefined (Erlend Staub)

Ketlin Bachmanni kollektsiooni läbivaks teemaks olid ööelukad ning tumedad toonid, mida ilmestasid mängulised litrid ja läiked ning metalsed valgussähvatused. Ketlini looming on talle omaselt alati veidi vastuoluline, kuid kõiki rõivastele poetatud detaile seob disaineri lootus tiivustada kandja inspiratsiooni, loovust ja unistusi.

Vaata suurt moegaleriid ja meeleolukat videot backstage`is!

Tallinn Fashion Week Tags: Embassy of Fashion (Tiina Kõrtsini)

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis